Лідери ідуть в унісон

Спорт 27-січ, 2005, 14:099 prov 1 254
У суботу лише у другій партії гості спромоглися нав’язати свою гру господаркам майданчика. Контроль ходу партії привів до його виграшу — 25:20. Проте це був єдиний успіх гостей першого ігрового дня. В решті часу повноправними господарями були рівненські волейболістки. Вигравши першу (25:23), третю (25:12) та четверту (25:19) партії підопічні Валерія Пархоменка здобули загальну перемогу — 3:1.

Зовсім іншою була повторна гра. Тепер волейболістки “Керкінітіди” диктували своє умови на майданчику. Поступившись господаркам у першій партії 19:25, гості в наступних партіях просто познущалися над нашими дівчатами. Гра у рівнянок не пішла, чим миттєво скористалися суперниці і вигравши три партії 25:17, 25:17 та 25:19 здобули перемогу в цілому — 3:1.

Найближчий переслідувач “Регіни” команда з Білої Церкви “Рось-Університет” не змогла скористатися втратою очок лідера та “Керкінітіди”. Перемігши у Луцьку в перший ігровий день місцевий колектив “Волиньліс-Освіта” 3:1, наступного поступилася з таким же рахунком.

Таким чином відрив між “Регіною” (41 очко) та переслідувачами зберігся — три очки.

Результати решти ігор: “Волиньліс Освіта” — “Рось-університет” — 1:3 та 3:1, “Медуніверситет-Олімп” — “ЧІПБ-Круг” — 3:0 та 3:1, “ЗІЄІТ-СК Академія” — “Харків’янка” — 3:1 та 0:3.