Спорт 21-гру, 2006, 11:369 Lobanovskiy 1 091
“Черкаські мавпи” — БК-93 “Пульсар” — 96:50 (21:14, 21:11, 24:10, 30:15)
СК “Будівельник”. 1100 глядачів.
Судді: Б. Рижик, С. Защук, А. Усс.
Черкаси: Фесенко (26 хвилин — 15 очок), Умбрашко (38-16), Лебедєв (15-8), Гуртовой (24-22), Буцький (29-9), Валейко (21-2), Казлаускас (30-14), Джонсон (10-8), Цьопіч (8-2).
Рівне: Козлов (32-8), Ковалевський (31-18), Шемосюк (31-12). Колот (20-2), Артимович (28-4), Шелуха (14-4), Захожий (10-0), Скиданов (12-0), Сокур (23-2).

Перше коло чемпіонату України з баскетболу серед команд суперліги рівненський БК-93 “Пульсар” завершував на виїзді проти місцевої команди “Черкаські мавпи”. Цей поєдинок став заключним виїзним для рівнян у нинішньому році. На жаль, досягнути позитивного результату нашій команді не вдалося. Та й важко було надіятися на перемогу. Зараз БК-93 “Пульсар” переживає не найкращі часи. Тоді як черкащани навпаки, ставлять перед собою найвищі показники. Взагалі — Черкаси нині переживають справжній бум баскетболу. Саме тому при в’їзді в місто зустрічають банери на кшталт — «Вас вітає нова столиця українського баскетболу!». Гра підтвердила це припущення.
Господарі активно розпочали матч. За стартові півтори хвилини вони вели 9:0. Такий початок змусив головного тренера БК-93 “Пульсар” Сергія Шемосюка взяти тайм-аут. Хвилинна перерва допомогла заспокоїтися рівнянам. Вони не тільки вирівняли становище, але й вийшли вперед — 14:13. На жаль, це був перший та останній успіх рівненської команди. В подальшому на майданчику домінували черкащани. За всіма основними показниками “Черкаські мавпи” переграли рівнян. Єдине, що вдавалося гостям, то це стовідсотково відкидати штрафні кидки. Проте їх було лише сім (шість пробивав В’ячеслав Ковалевський і ще один раз — Ілля Шемосюк). Натомість господарі виконали 16 кидків і результативними були 12. Решта показників були не на нашу користь. У кожній чверті баскетболісти “Черкаських мавп” збільшували різницю у рахунку. Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу господарів — 96:50.
Сергій Шемосюк, головний тренер БК-93 “Пульсар”:
— Результат говорить сам за себе. В першій чверті ми намагалися протистояти господарям і показали досить пристойний баскетбол. На жаль, витримати фізичний натиск від “Черкаських мавп” та психологічний тиск від вболівальників не змогли.
У мене є претензії до гравців команди. Нижче своїх можливостей зіграв Станіслав Сокур. Слабо провів матч Вадим Скиданов, не може вийти після травми на свою звичну фізичну форму Андрій Артимович. Хочеться сказати, що ми грали із сильним колективом. “Черкаські мавпи” претендують на комплект медалей. За такими клубами майбутнє.
Результати решти ігор: БК “Київ” — “Азовмаш” — 62:76 (у переможців вдало зіграв рівнянин Сергій Ліщук, який за 29 хвилин набрав 14 очок, здійснив 11 підборів та поставив чотири блок-шоти), “Львівська політехніка” — “Дніпро” — 80:89, “Сумихімпром” — “Хімік” — 72:82.
Свій заключний поєдинок нинішнього року БК-93 “Пульсар” провів 20 грудня вдома проти южненського “Хіміка”.