Останні новини

Майже 38 мільйонів гривень надійшло від платників єдиного по ..

З початку року платники єдиного податку – юридичні та фізичні особи Рівненської області поповнили б ...


Операція «Акциз – 2018» та «Рубіж-2018» триває

Співробітниками оперативного управління Головного управління ДФС у Рівненській області та Рівненсь ...


На Рівненщині визначилися переможці та призери змагань “Кращ ..

16 лютого у місті Вараш Рівненської області відбувся ІІІ Чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозд ...


На Рівненщині наближатимуть освіту до потреб ринку праці

Адже в таких умовах роботодавець отримає повністю підготовленого фахівця і не витрачатиме кошти та ч ...


Наступного тижня у всіх школах міста Острог та Корецького ра ..

Місцеві комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли таке рішення у зв ...


Платники Рівненщини сплатили майже 6 мільйонів гривень подат ..

У січні 2018 року платники Рівненщини сплатили до зведеного бюджету України 5,8 млн. грн. податку на ...


За січень місяць територіальні громади Рівненщини отримали б ..

До місцевих бюджетів Рівненщини у січні 2018 року надійшло 297,4 млн. грн. Порівняно з минулим роком ...

 
ЗРОБИ САМ
Переглядів Переглядів: 698  Обговорень Обговорень: (0) 2-02-2006, 10:39
Напіврозвалені сільські будинки культури, завалені сміттям спортивні майданчики, непрохідні дороги – усі ці питання може вирішити не лише влада, а, великою мірою, і сама громада. Головне – зініціювати її до роботи, перебороти інертність та байдужість. За це і взялася Рівненська обласна громадська організація “Комітет виборців України”, яка у рамках проекту “Сила громади” допомогла восьми громадам Рівненщини вирішити їхні найболючіші проблеми.
Як розповів голова правління РОГО “Комітет виборців України” Микола Грищенко, на участь у конкурсі подала заявки 21 громада. І завдяки проек-там “Сила громади” та “Посилення ініціатив сі-льських громад” восьми проектам надали підтримку, що у грошовому еквіваленті становить близько 39 тисяч гривень. Проте це були не гроші, а будівельні матеріали http://prorab.poltava.ua/, цвяхи, паливо, тобто те, необхідність чого була продиктована потребами проекту. Решта ж залежала від селян і їхнього бажання покращити свій добробут. І якщо в громадах і знаходилися такі, хто живуть за принципом “моя хата скраю”, то їх були одиниці. Решта ж, засукавши рукави, ставали до роботи: вчителі освоювали нові професії вантажників, штукатурів, зварювальників, а учні – малярів та прибиральників. За необхідності залучали власні кошти, до спільної благої справи приєднува-лися фермери, підприєм-ці, не стояла осторонь і місцева влада.
І от, що із цього всього вийшло. У Хрінниках Млинівського району на місці закинутого будинку побуту з»явився новий дитячий садочок. Окрім того, що до нього ходи-тимуть 30 діток, це дасть змогу працевлаштуватися сімом дорослим людям. На місці пустиря у Карпилівці Сарненського району створили спортивний майданчик. А жителі села Довгошиї Млинівського району після тривалого оббивання чиновницьких порогів геть утратили надію на відновлення шкільного спортзалу. Проте за підтримки КВУ це стало можливим – тепер там відремонтована підлога і проведене опалення. Також вдалося організу-вати громаду для прове-дення ремонту фельдше-рсько-акушерського пу-нкту у селі Плоска Остро-зького району та спорудити спортмайданчики у Мильчі та Підлужжі, що на Дубенщині. А в селі Голубне Березнівського району селяни обнесли загорожею кладовище та вимостили піском кілька вулиць.
Проект діятиме і нинішнього року – у цьому запевняє Микола Грище-нко. РОГО “Комітет виборців України” наразі уже має для цього 20 тисяч гривень. Проте про початок конкурсу оголо-сять лише у квітні – по закінченні виборів, “щоб ніхто із політичних сил не став на цьому спеку-лювати”.
Альона БОНДАР,
Рівне.
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі: району, України”, виборців, вирішити, “Комітет, громада, роботи, проекту, восьми, громади”, “Сила, влада, Проте, проблеми, великою, Микола, найболючіші, Рівненщини, цьому, будинки

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Головна, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору