Сильнішими були зірки зі Сходу

Спорт 23-лют, 2006, 10:099 prov 1 336
У Х»юстоні відбувся традиційний матч “всіх зірок” НБА, в якому зустрічалися команди Сходу і Заходу. З рахунком 122:120 сильнішим виявився Схід. Найкориснішим гравцем матчу став форвард Сходу Леброн Джеймс, який набрав 29 очок. Захисник Заходу Трейсі Макгрейді набрав 36 очок, отримати титул MVP йому завадила поразка своєї команди.
Боротьба в матчі була дуже напруженою. Після першої чверті рахунок був рівним — 28:28, а в другій чверті баскетболісти Заходу зуміли піти у відрив — 70:53. Проте після великої перерви гравці Сходу перед завершальною чвертю матчу скоротили своє відставання до трьох очок. У останній 12-хвилинці вже збірна Сходу вийшла вперед на 10 очок, але гравці Заходу зуміли вирівняти ситуацію. Вирішальною стала остання атака збірної Сходу, в якій Аллен Айверсон не зумів потрапити з середньої дистанції, але Дуейн Вейд виграв підбір і відправив останні два очки до кошика баскетболістів Заходу.
НБА. All-Star weekend. Матч “всіх зірок”
Захід — Схід — 120:122 (28:28, 42:25, 27:41, 23:28)
З: Макгрейді (36), Данкан (15+10 підборів), Меріон (14+8 підборів), Бренд (12+7 підборів), Новіцки (10+6 підборів).
С: Джеймс (29+6 підборів), Вейд (20+4 підбори+3 передачі), О»ніл (17+9 підборів+4 передачі), ­Біллапс(15+4 підбори+7 передач), Айверсон (12).
Напередодні відбувся матч новачків НБА та ”Другорічників”, у якому останні перемогли 106:96.
Конкурс Skills Challenge, що пройшов у рамках All-Star Weekend у Х»юстоні, завершився перемогою захисника “Майамі” Дуейна Вейда. У фіналі конкурсу, учасникам якого потрібно було продемонструвати свою майстерність у дриблінзі, передачах і кидках в кільце, Вейд випередив форварда “Клівленда” Леброна Джеймса. Цікаво, що Вейд, який показав результат 26,1 секунди (у Джеймса — 33,7 секунди), ніяк спеціально не готувався до цього змагання.
У фіналі конкурсу трьохочкових кидків перемогу отримав форвард “Далласа” Дірк Новіцки. В останній спробі німецький баскетболіст зумів набрати 18 очок з 25 можливих, на два очки випередивши лідера “Вашингтона” Джілберта Аренаса. Третім став Рей Аллен з “Сіетлу”. Варто відзначити, що перемога в цьому конкурсі прийшла до знаменитого снайпера тільки з третьої спроби. Так, у 2000 році Новіцки став другим, а в 2001 — третім. Крім морального задоволення цей успіх приніс Новіцки 35 тисяч доларів.