Розгром у Рівному

Спорт 27-вер, 2007, 17:129 prov 1 393
На початку гри активнішими були футболісти ”Єдності”. Проте рівняни досить швидко ”остудили” наступальний пил плисківчан, забивши гол у їхні ворота. Володимир Ткачук поборовся за м’яч, випередив захисника та воротаря і змінив рахунок на користь господарів. Через п’ять хвилин Олександр Поздеєв встановив рівновагу. Проте це був перший і, як потім з’ясувалося, останній успіх гостей. Футболісти „Вереса” заграли активніше, що відразу позначилося на рахунку. Після чергового навісу у штрафний майданчик Василь Лавренюк скинув м’яч на Анатолія Коломійця. Капітан господарів пробив потужно та, головне, влучно і знову вивів рівнян вперед. Пройшло лише десять хвилин, а у ворота ”Єдності” влетів черговий гол. Олександр Любар пройшов по флангу і прострелив у штрафний майданчик. Першим на передачу встиг ветеран ”Вереса” Андрій Федорчук. Після перерви рівняни не зупинялися на досягнутому.На 48 хвилині Юрій Гаркуша втратив можливість записати на свій рахунок гол. Через дві хвилини Василь Лавренюк здійснив слаломний прохід. На жаль, обігравши п’ятьох суперників, він пробив повз ворота. На 59 хвилині рівняни заробили право на штрафний удар. Потужний постріл Андрія Федорчука прийняла на себе поперечина. Вже у наступній атаці Олексій Олешко збиває у карному майданчику Василя Лавренюка — пенальті. На жаль, Володимир Ткачук з одинадцятиметрової позначки не зумів переграти Владислава Чернєєва. Друга спроба була кращою. За п’ять хвилин до завершення поєдинку головний суддя знову вказав на одинадцятиметрову позначку. Гості вкотре негостинно у карному майданчику зустріли Василя Лавренюка. До м’яча вдруге підійшов Володимир Ткачук і встановив остаточний результат — 4:1. Володимир Ткачук, гравець ФК ”Верес”: — Перед матчем у нас був бойовий настрій — грали з одним із лідерів, а попереду ще два серйозні матчі. Крім того, у попередньому домашньому матчі не змогли привітати перемогою Юрія Гаркушу з народженням доньки. Сьогодні вдалося. Мені приємно було зробити дубль. Та й підтримка була чудова. Результати решти ігор: ”Карпати-2” — ”Оболонь-2” — 2:2, ”Нафком” — ”Поділля-Хмельницький” — 1:2, ”Динамо-3” — ”Нива” — 0:1, ”Енергія” — ”Рось” — 1:0, ”Буковина” — ”Княжа” — 0:0, ”Нафтовик” — ФК ”Коростень” — 1:2, ”Арсенал” — ”Нива-Світанок” — 2:1, ”Динамо-3” — ”Нафком” — 2:2. Після дев’яти ігор ”Верес” набрав 13 очок і посідає дев’яте місце у турнірній таблиці. Лідирує ”Княжа” — 20 очок. У наступному турі рівненський ”Верес” гратиме на виїзді із тернопільською ”Нивою”. Зустріч відбудеться 30 вересня.