Судді: Р. Кусень (Львів), В. Кирилюк, Л. Харко (обидва – Луцьк).
Рівне: Козіброда, Котюк (Гаврилюк, 46), Коломієць-к (Любар, 70), Сидоров (Герус, 78), Літвинчук, Шевчук (Федорчук, 70), Скороход, Вознюк, Васильєв (Назаренко, 46), Никончук, Ткачук (Колаковський, 78).
Южноукраїнськ: Собєщков, Козирський, Цахно, Гаманець (Левицький, 60), Гетьман, Дорошенко, Ляхович (Поліщук, 78), Вовк-Карачевський (Недяк, 89), Макаров-к (Ямбарко, 80, Скляренко (Драчук, 27), Коваленко (Курбатов, 85).
Голи: Скороход 22, Макаров, 27, Коваленко 29, 76, Драчук 80, Курбатов 90+3.
Попередження: Сидоров 24.
Вилучення: Собєщаков 60.
Перед звітним матчем господарі набрали лише одне очко у трьох матчах. Нечисленні вболівальники прийшли на центральний стадіон підтримати своїх улюбленців. І вони намагалися віддячити результативною та якісною грою. Саме так на початку зустрічі і було.
Уже в середині першого тайму господарі вийшли вперед. Юрій Скороход скористався навісом Володимира Ткачука і, випередивши захисника, головою спрямував м’яч у сітку воріт “Енергії”. Проте радість була недовгою. Через п’ять хвилин гості скористалися неузгодженістю дій захисту і зрівняли рахунок. Володимир Макаров спрямував м’яч у порожні ворота. Ще через дві хвилини прострілом Станіслава Скляренка скористався Сергій Коваленко — і вже гості ведуть у рахунку. Рівняни намагалися переломити хід поєдинку, але наштовхувалися на злагоджені дії захисту южноукраїнців.
Після перерви численні заміни у складі “Вереса” до зміни становища на футбольному полі не привели. Гості впевнено захищалися і небезпечно атакували. На 60 хвилині арбітр матчу вилучив воротаря гостей Сергія Собєщакова за грубий поштовх… партнера по команді після зупинки гри. Проте більшість не стала на користь рівнян. Навпаки. Футболісти “Енергії” не лише втримали свої ворота в недоторканності, але й зуміли тричі відзначитися. Усі голи стали наслідком грубих помилок захисту “Вереса”.
Після програшу наша команда скотилася на передостанню сходинку турнірної таблиці: одне очко після чотирьох ігор і чотирнадцяте місце. Лідирує броварський “Нафком” — 13 очок після п’яти ігор.
Результати решти ігор п’ятого туру: “Оболонь-2” — “Нива” — 0:0, “Буковина” — “Факел” — 1:0, “Нафком” — “Рось” — 2:1, “Єдність” — “Нафтовик” — 4:1, “Дністер” — “Княжа” — 5:0, “Карпати-2” — “Інтер” — 1:0.
Наступний матч “Верес” проведе третього вересня з “Россю” у Білій Церкві.