bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » Фінансування пенсійних виплат виконано у повному обсязі

Фінансування пенсійних виплат виконано у повному обсязі

Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області інформує, що протягом січня-липня 2009 року забезпечено виконання доведених завдань з наповнення доходної частини пенсійного бюджету, своєчасне призначення та фінансування пенсійних виплат у повному обсязі.

За оперативними даними за січень-липень 2009 року в області до пенсійного бюджету мобілізовано 975,6 млн. грн. власних коштів або 105,2 % до планових показників та на 16,3 млн. грн. або на 1,7 % більше, ніж за аналогічний період минулого року.
З метою належного виконання розпоряджень Уряду та голови облдержадміністрації щодо погашення боргу перед Пенсійним фондом України здійснено низку заходів. Зокрема, питання погашення заборгованості господарюючих суб’єктів за участю управлінь Фонду в області, Державної виконавчої служби, правоохоронних органів та боржників розглядались на 32 розширених нарадах та засіданнях колегій обласної та районних держадміністрацій. Протягом цього року на засіданнях комісій з питань заробітної плати, праці та соціальної політики заслухано звіти 757 керівників підприємств-боржників, які наростили заборгованість перед Пенсійним фондом України. У ході реалізації цих заходів в рахунок погашення заборгованості мобілізовано 3,3 млн. гривень.
Протягом липня 2009 року згідно Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" та інших законодавчих актів, що регулюють питання пенсійного забезпечення громадян, головним управлінням Пенсійного фонду України в області проведено виплату пенсій та грошової допомоги на загальну суму 262,2 мільйона гривень. Кожен пенсіонер одержав пенсію в повному обсязі в терміни, визначені чинним законодавством України. Середній розмір призначеної пенсії в липні 2009 року склав 791,31 гривні.

Про це повідомили у РОДА
Переглядів Переглядів: 955  Обговорень Обговорень: (0) 31-07-2009, 11:21
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54