Судді: В. Папірович, Ю. Манило, О. Безкоровайний (усі - Хмельницький).
Делегат ФФУ: В. Сушко.
Рівне: Сікальський, Котюк (Васерук, 67), Шевчук, Літвинчук, Коломієць, Сидоров, Хвесь (Іщук 56, Колаковський, 81), Федорчук, Скороход (Назаренко, 13), Никончук (Валерій Ткачук 78), Любар (Герус, 67).
Львів: Мельниченко, Сагайдак, Химич, Даньків, Тістик (Щеглюк, 34), Омельянчук (Табен, 85), Яворський, Мельник, Василів, Опришко (Дячук-Ставицький, 59), Омельченко.
Голи: Яворський 18, Омельченко 21, Сидоров 40 (пен.), Любар 62, Мельник 86 (пен.)
Попередження: Сидоров,15, Омельянчук, 37, Даньків,41, Коломієць, 49, Литвинчук, 57, Колаковський, 81, Герус, 86.
Не вдалося поповнити очковий запас рівненському “Вересу” у черговому турі чемпіонату України з футболу у другій лізі. Приймаючи другу команду “Карпат”, господарі зазнали чергової поразки — 2:3. Матч, який був перенесений з суботи на п’ятницю, пройшов у безкомпромісній боротьбі. На жаль, рівняни знову залишилися з нулем очок після завершення поєдинку.
Початок зустрічі був шокуючим для “Вереса”. Вже на 21 хвилині гості вели у рахунку 2:0. Перший гол, після пасу Ігоря Мельника, ударом зльоту забив Тарас Яворський. Через три хвилини другий м’яч влетів у ворота Андрія Сікальського — відзначився львів’янин Олексій Омельченко. На що спромоглися господарі, так це сквитати один м’яч наприкінці першого тайму. Після порушення правил проти Володимира Никончука головний арбітр матчу призначив пенальті. Віталій Сидоров з одинадцятиметрової позначки встановив остаточний рахунок після першого тайму — 1:2.
Після перерви футболісти “Вереса” проявили ініціативу, що втілилася у забитий гол. Через шістнадцять хвилин після початку другого тайму, Олександр Любар зрівняв рахунок. За деякої територіальної переваги поєдинок котився до нічийного завершення. Проте за чотири хвилини до закінчення гри, головний арбітр вгледів порушення правил проти футболіста “Карпат-2”. Сам постраждалий і виконав одинадцятиметровий удар. На жаль, Андрій Сікальський не зміг врятувати команду. Фінальний свисток зафіксував чергову поразку “Вереса” — 2:3.
З двома очками після восьми ігор наша команда перебуває на чотирнадцятому, передостанньому, місці у турнірній таблиці. Свій наступний поєдинок рівняни проведуть 29 вересня у Києві проти команди “Оболонь-2” (вісім очок після дев’яти матчів і одинадцяте місце) . Лідирує у чемпіонаті “Дністер” — 22 очки.
Результати решти ігор: “Княжа” (Щасливе) — “Енергія” (Южноукраїнськ)— 2:0, “Буковина” (Чернівці) — “Інтер” (Боярка) — 2:1, “Нафком” (Бровари) — “Оболонь-2” (Київ) — 3:0, “Єдність” (Плиски) — “Нива” (Тернопіль) — 2:1, “Дністер” (Овідіополь) — “Рось”(Біла Церква) — 4:0, “Динамо-3” (Київ) — “Нафтовик” (Долина) — 1:0.