Рівне:

Створення та просування сайтів

Чи знаєте ви, що…

Цікаво 17-лют, 2005, 18:149 prov 2 313
o Навесні та влітку діти ростуть швидше. Англійські вчені після багатьох досліджень довели, що саме в цей час ріст немовлят відбувається у 3 рази швидше, ніж у період з серпня по грудень.

o Спеціалісти університету Мак-Макстера, в Онтаріо (Канада), які вивчали мозок великого фізика Альберта Ейнштейна, виявили, що частина мозку, яка відповідає за математичні здібності і просторове мислення, у нього була на 15% більша, ніж у звичайних людей. До того ж, керівник досліджень Сандра Уайтлсон констатувала, що часткова відсутність жолобка (він перетинає дану ділянку мозку) полегшувала взаємодію між нейронами. Уайтлсон заявила, що такої подібної будови мозку немає в жодному неврологічному атласі.

o Без води найдовше може жити (близько 100 днів) лише скеляста білка з Південної Мексики.

o Страус, єдина птиця, яка має сечовий міхур.

o Хворий на синдром хронічної втоми, фізично дуже слабкий. При цьому в нього обов’язково буває 4 із 8-ми наведених симптомів: м’язовий біль, біль у суглобах, запалення горла, хворобливі лімфовузли, пригніченний інтелект, головний біль, безсоння, біль після фізичних навантажень. Таких хронічно втомлених людей нараховуєтся приблизно 5-10% від усього населення планети. Найчастіше, цим хворіють жінки до 45 років. Тривожні симптоми починаються під час грипу та застуди, дещо зменшуються через 1 – 2 тижні, але повне одужання не наступає. Хвороба часто розвивається внаслідок сильного стресу.

o Нещодавно археологи, під час розкопок на березі Нілу, виявили поховання людини яка жила півтори тисячі років тому. У кістках залишків, вчені з подивом для себе, знайшли лікарський препарат – тетрациклін. Вони припускають, що древньоєгипетські ескулапи знали лікувальні властивості плісняви, яка з’являється на зернах злаків і з успіхом використовували ці властивості у боротьбі з хворобами. До речі, як з’ясували єгиптологи, у цій місцевості (на півночі теперішнього Судака) в ті далекі часи ніколи не було інфекційних епідемій.

o Жінки в середньому живуть довше, ніж чоловіки. На думку лікаря Вільяма Фрея з Рамсіївського медичного центру у м. Сент-Пол (США), головна причина цього полягає в тому, що жінки “більше плачуть”. Фрей дослідив сльози за допомогою хімічного аналізу і виявив, що склад у рідини, яка виступає на очах під час чистки цибулі або в задимленому приміщенні, не схожий на сльози образи, відчаю й печалі. В останніх, присутня така-собі токсична речовина, що має здатність накопичуватися в організмі. Тому, стримання сліз може призвести до неприємних наслідків.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору