Рівне:

Створення та просування сайтів

13 авторитетних громадських діячів закликають підтримати Тимошенко на «референдумі щодо долі Української держави»

Україна 26-січ, 2010, 11:029 prov 1 042
Відомі громадські діячі, члени Української Народної Ради закликають виборців підтримати в другому турі виборів Президента України кандидатуру Юлії Тимошенко. Відповідне звернення оприлюднене 25 січня 2010 року.

13 авторитетних громадських діячів закликають підтримати Тимошенко на «референдумі щодо долі Української держави»


Автори документу, переважна більшість яких в першому турі голосувала за Ющенка, нині відзначили, що «Україна опинилася в драматичній ситуації, коли вибір Президента перетворюється на референдум щодо долі Української держави та її цивілізаційної орієнтації».
«За цих умов, ми, члени Української Народної Ради, звертаємось до всіх громадян України із закликом — підтримати в другому турі виборів Президента України кандидатуру Юлії Тимошенко», - йдеться у посланні до українського народу.
Громадські діячі відзначають, що розуміють сильні та слабкі сторони діяльності Тимошенко, однак, вважають, що саме вона здатна захистити найвищі національні інтереси України, сприяти зміцненню громадянського суспільства і забезпечити демократичний розвиток нашої держави, її європейський вибір.
«Той, хто вважає, що ми не маємо вибору, що 7-го лютого не треба брати участь у голосуванні, насправді робить вибір на користь В. Януковича. Пам'ятайте, В. Янукович - несамодостатній, керований із-зовні політик, який прагне повернути минуле, перетворити Україну на сателіта відроджуваної московської імперії з євразійським безнаціональним обличчям», - йдеться в документі.
В той же час, на переконання авторів звернення, «Юлія Тимошенко - виразник інтересів Майдану - забезпечить зміцнення української державності на історичних традиціях боротьби за свободу, на духовних цінностях нашого народу та на європейських засадах».
Під зверненням підписалося 13 авторитетних громадських діячів: Володимир Василенко, Богдан Горинь, Іван Дзюба, Іван Драч, Левко Лук’яненко, Юрій Мушкетик, Дмитро Павличко, Володимир Пилипчук, Мирослав Попович, Роланд Франко, Юрій Щербак, Олег Чорногуз, Ігор Юхновський.
Кожний український виборець-державник повинен прийти на виборчу дільницю 7 лютого і проголосувати у 2 турі президентських виборів за єдиного кандидата, з яким Україна має майбутнє – за Юлію Тимошенко. Таке переконання в окремому зверненні «До українців доброї волі» висловив колишній дисидент, член Національної спілки письменників та Національної спілки художників України Богдан Горинь.
Горинь переконаний, що упродовж останніх років усі зусилля суперників Тимошенко були спрямовані на те, щоб вона «загнулася», але вона все витримала.
«Тільки такому непересічному політику до снаги справитися з президентськими обов’язками, послідовно відстоювати інтереси України на міжнародній арені, дбати про територіальну цілісність держави!», - зазначив громадський діяч про чинного прем’єр-міністра.
Також Горинь звертає увагу на те, що «тепер збанкрутілі політики та продажні політтехнологи намагаються нав’язати людям думку, що Тимошенко і Янукович – одне і теж».
«Як можна стверджувати, що Тимошенко і Янукович – одне й те саме?, - обурюється він. – Хіба одне й те саме – дві «ходки» на зону за кримінал і кучмівські репресії під час акції «Україна без Кучми»? Хіба можна ототожнювати кандидата економічних наук, економіста-кібернетика з «проффесором» липової академії?».
Горинь не сумнівається, що теперішні кандидати в Президенти - це два різні полюси.
«Тимошенко – полюс державницьких національних інтересів, тоді як Янукович – полюс антинаціональної спрямованості. Десятки разів Янукович бив себе в груди, як він домагатиметься запровадження в Україні другої державної мови, політико-економічної інтеграції з Росією, тоді як Тимошенко впевнено й послідовно відстоює принцип єдиної державної мови та європейське майбутнє України», - відзначив колишній дисидент.
«Янукович – вайлуватий тугодум, Тимошенко – політик бистрий на думку, на народження нових ідей», - додав він.
При цьому, Горинь підкреслив, що кожен, хто не візьме участь у голосуванні, дає «зелене світло» для перемоги в Україні злих сил в особі Януковича і його команди».

http://www.maidan.org.ua
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору