Рівне:

Створення та просування сайтів

Намагались легко збагатитись

Рівненська область 18-май, 2010, 10:329 Lobanovskiy 850
В результаті спільних дій прокуратури та органів податкової міліції попереджено незаконне заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах.
Як повідомив заступник прокурора Рівненської області Павло Ванзуряк, злочинну схему організували посадові особи одного із товариств з обмеженою відповідальністю у м.Дубно. В податковій звітності вказані особи відобразили понесені ними витрати за придбану у вітчизняних сільськогосподарських підприємствах м’ясосировину, однак «забулись» внести відомості про обсяги реалізації м’ясопродуктів виготовлених з імпортованої сировини. Таким чином неправомірно завищили суму бюджетного відшкодування за серпень 2008 року на 2 мільйони гривень. Втім, завдяки втручанню правоохоронців привласнити державні кошти не вдалося.
За фактом замаху на заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 КК України. У справі триває слідство.
Кримінальна відповідальність за вчинення цього злочину передбачена у вигляді позбавлення волі до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури області
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору