Рівне:

Створення та просування сайтів

Правоохоронці виявляють мак та коноплі з висоти польоту

Кримінал 29-лип, 2010, 10:189 prov 860
Завдяки залученню авіатехніки з початку проведення оперативно-профілактичних заходів під назвою “Мак 2010” працівники міліції Рівненської області виявили 241 незаконний посів маку.
Найбільше їх насівають у Корецькому, Гощанському та Рівненському районах. За статтею 310 Кримінального кодексу України правоохоронці краю порушили 38 кримінальних справ та знищили понад 120 тисяч нарковмісних рослин маку, — розповідає заступник начальника УМВС України в Рівненській області підполковник міліції Анатолій Грицишин.
Правоохоронці разом із знімальною групою літали над районами області. Цього разу вони з висоти польоту виявили ще 9 посівів маку у Рівненському, Гощанському, Дубенському, Здолбунівському та Костопільському районах. Отримавши з вертольота інформацію про ті місця, де ще не знищений мак, туди відразу ж прямують слідчо-оперативні групи. Того дня у Корецькому районі у господарстві 40-річної жительки села Світанок “бнонівці” виявили та знищили близько 7 тисяч рослин снодійного маку.
Нещодавно свої посіви наркотичної рослини від гощанських працівників міліції вперто охороняв 50-річний житель села Жаврів. Петро не дозволяв правоохоронцям зайти та оглянути своє господарство, а на телефонні дзвінки взагалі не відповідав. Втім, за поданням Гощанського районного суду про проведення огляду присадибних ділянок міліціонери пересвідчилися у наявності маку на двох ділянках по 10 сотих. Дбайлива господарка, дружина Петра, насіяла його між рядками кормового буряку. Як зізналася вона пізніше, доглядала за маківками й обробляла рослини вона сама. За словами Ольги, мак вона насіяла для власних потреб — випікання хлібобулочних виробів. Та таку кількість (а це 5031 рослину), правоохоронці кажуть, вирощують не для того.
Працівники міліції порушили кримінальну справу за частиною 2 статті 310 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін від трьох до семи років.
Інна БЕРЕЗОВСЬКА,
в.о. начальника ВЗГ УМВС України в Рівненській області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору