Перший етап пройшли

Спорт 12-лис, 2010, 12:429 Lobanovskiy 961
Вдало розпочав кубкову дистанцію БК-93 “Пульсар-ОШВСМ”. На першому етапі розіграшу Кубка України з баскетболу рівняни в двох поєдинках здолали опір білоцерківського “Спортліцею”.

Перший поєдинок проходив у Білій Церкві. Підопічні Михайла Переверзія вдало розпочали матч і виграли перші дві чверті (21:15 та 19:11). Перерва пішла на користь господарям, які змогли скоротити відставання (24:13) і впритул наблизилися до БК-93 “Пульсар-ОШВСМ”. Проте рівняни спромоглися втримати атакуючий запал господарів і довели поєдинок до переможного завершення. У заключній десятихвилинці підопічні Михайла Переверзія були сильніші 20:18, що дозволило здобути загальну перемогу — 73:68.
Найрезультативнішими у рівнян були Євген Коровяков, який набрав 30 очок, В’ячеслав Ковалевський — 17 та Олексій Гусаківський — 10.
Легше далася перемога рівнянам в рідних стінах. У повторному матчі гравці БК-93 “Пульсар-ОШВСМ” з першої чверті заволоділи ініціативою і повели у рахунку. До фінального свистка рівняни були повновладними господарями майданчика і перемогли з переконливим рахунком — 77:50 (18:10, 16:10, 24:17, 19:13). Найрезультативнішими у складі господарів стали Євген Коровяков — 21 очко та Сергій Роман — 14 пунктів.
Михайло Переверзій, старший тренер БК-93 “Пульсар-ОШВСМ”:
— Перед повторною грою у нас були певні побоювання — перемога в гостях могла розслабити гравців. Приємно, що цього не сталося. Якщо не рахувати кількох помилок, матч зіграли добре. Маючи певну перевагу у рахунку, ми дозволили собі переглянути найближчий резерв у дії. Молоді гравці не зіпсували загальної командної гри. На жаль, ми знову зазнали втрат — Андрій Артимович поламав палець на руці, довелося робити операцію. В нинішньому році на майданчик він не вийде.
У Білій Церкві впродовж першої половини було все добре. На жаль, після перерви почалися проблеми. Третю чверть провалили й дозволили супернику до мінімуму звести відставання. Приємно, що в заключній десятихвилинці вдалося перехопити ініціативу і довести поєдинок до логічного завершення.
Результати решти поєдинків першого етапу: “Авантаж-Політехнік” — “Коксохім-Сталь” — ­109:67 та 96:62, “Волиньбаскет” — “Тернопіль-ТНЕУ” — 80:64 та 108:52, “Стріба” — “Вінницькі Зубри” — ­108:81 та 82:99, “Авіастар-КПУ” — “Севастополь” — 20:0, “Динамо” — КТУ — 20:0 (“Севастополь” і КТУ знялися зі змагань Кубку України).
Пари другого етапу, матчі якого відбудуться 9 та 13 лютого 2011 року: “Авіастар-КПУ” — “Черкаські Мавпи”, “Авантаж-Політехнік” — “Динамо”, “Волиньбаскет” — БК-93 “Пульсар-ОШВСМ”, “Кремінь-КНУ” — “Стріба”.