Рівне:

Створення та просування сайтів

Ірландія звернулася до Євросоюзу за екстреною допомогою

Україна і світ 18-лис, 2010, 13:509 Lobanovskiy 859
Ірландія веде попередні переговори з ЄС щодо можливості отримання фінансової допомоги.


Дублін має намір попросити субсидії, але поки що не відомо, коли саме офіційно це станеться. Тим часом, ірландська влада продовжує наполягати, що не веде переговорів про надання екстреної позики.
Вважається, що країна єврозони може отримати в кредит у Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF) орієнтовно від 60 до 80 млрд. євро. (до 110 млрд. доларів). Єврокомісія покищо офіційно не коментує ситуацію з Ірландією.
Однак стало відомо від неназваних чиновників ЄС, що Дублін веде переговори про антикризовий пакет. Одне з джерел повідомило, що швидше за все, Ірландія фінансову підтримку отримає.
У той же час глава Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домінік Стросс-Кан повідомив, що до його організації за допомогою не зверталися. “Покищо заявок мені не надходило, і мені здається, що Ірландія непогано справляється сама”, - сказав він журналістам у кулуарах саміту АТЕС в Йокогамі.
Нагадаємо, як повідомлялося, міністри фінансів зони євро підписали 7 червня документи, необхідні для створення антикризового фонду для країн Євросоюзу. Угоду про створення фонду, розмір якого оцінюється в 525 мільярдів доларів, підписали практично всі члени Єврогрупи.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору