Рівне:

Створення та просування сайтів

За умисне вбивство - вісім років позбавлення волі.

Тернопільська область 11-лис, 2011, 09:019 prov 999
У Гусятинському районі у селі Гадинківці сварка за гроші між подружжям призвела до вбивства. Чоловік розправився з дружиною із допомогою ножиців. Днями у суді він вислухав вирок – вісім років позбавлення волі.
Пенсіонер, який опинився на лаві підсудних, вдруге одружився із значно молодшою від нього жінкою, продавши належний йому будинок. Виручивши чотири тисячі американських доларів, половину їх потратив на облаштування господарства нової дружини, решту «зелених» позичив на рік її синові. Валюта, за словами підсудного, й стала своєрідним каменем спотикання. На запитання, коли син поверне борг, жінка відповіла йому, що він нічого не отримає. Через це, запевняв у залі суду пенсіонер, між ними часто виникали сварки.
Після однієї такої сутички чоловік прийшов до рідної сестри. Попросив, аби та впустила його переночувати, повідомивши їй, що побив дружину. Прововтузившись до світанку, підвівся і пішов до дочки від першого шлюбу. Глянувши на батька, вона помітила, що той чимось схвильований. Зізнався, що її мачухи вже немає серед живих. Донька зателефонувала сусідці батькової дружини і попросила, аби та пішла на подвір’я та глянула, що там коїться. Жінка й повідомила дільничному про те, що побачила в будинку. У село виїхала слідчо-оперативна група. За підозрою у скоєнні тяжкого злочину міліціонери затримали чоловіка.
Слідчому зловмисник розповів, що жінка під час сварки подряпала його. Мовляв, він хотів оборонитися від нападу дружини. Схопив з полички тумбочки ножиці і вдарив ними потерпілу у шию. Міг одразу викликати швидку та врятувати потерпілій життя. У суді на таке запитання відповів просто - був шокований тим, що сталося.
Смерть потерпілої настала внаслідок «проникаючого поранення шиї з пошкодженням правої загальної сонної артерії, яке ускладнилося масивною зовнішньою кровотечею». Суд також визнав: «Суспільно небезпечне посягання для визнання його таким, від якого допустима оборона, має за своїм характером і ступенем суспільної небезпечності реально заподіювати чи створювати реальну загрозу заподіяння шкоди». Під час конфлікту чоловік справді отримав кілька саден та синець — легкі тілесні ушкодження, заподіяні, не заперечив такої ймовірності експерт, жіночими нігтями. Отож самооборону суд відкинув. Стався тяжкий злочин. Підсудного визнали винним у скоєнні умисного вбивства.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору