Рівне:

EnglishRussianUkrainian

На Рівненщині будівельна компанія через фіктивні операції приховала 1,5 млн. грн. податків

Рівненська область 21-дек, 2011, 11:039 prov 553
Слідчими відділу податкової міліції УПМ ДПА в Рівненській області порушено кримінальну справу відносно директора та головного бухгалтера одної з великих будівельних компаній Рівного за умисне ухилення від сплати податків вчинені за попередньою змовою групою осіб, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у великих розмірах.
Співробітники податкової міліції УПМ ДПА в Рівненській області встановили, що при виконанні робіт на двох великих соціальних об’єктах Рівненщини будівельна компанія в податковій звітності відобразила товарно-матеріальні операції з кількома суб’єктами господарської діяльності, які визнані фіктивними. Так, директор та бухгалтер умисно, з метою ухилення від сплати податків провели безтоварні господарські операції з двома луганськими фірмами, що надали послуги будівельною спецтехнікою на суму понад 700 тис. грн., інша – транспортно-експедиційних на понад 300 тис. грн. Ще одне фіктивне підприємство згідно документів продало будівельникам щебінь на 300 тис. грн., інше - надавало послуги екскаваторами, автогрейдерами, асфальтоукладчиками, автофрезами на півтора мільйони. Крім того, в податковій звітності виявлено співпрацю «будівельників» із одним великим рівненським конвертаційним центром, діяльність якого припинили співробітники податкової міліції. Суд вже давно засудив його організаторів, а всі фінансові операції цієї фіктивної фірми визнані, як такі, що не мають юридичної сили. Згідно документів, дане підприємство надавало послуги будівельної спецтехніки на суму понад 850 тисяч грн. Усі вищезгадані фірми згідно інформації відповідних органів та інстанцій не мають в своєму розпорядженні, а ні необхідних людських, а ні будь-яких технічних ресурсів для надання послуг.
Завдяки проведеним оперативним заходам, встановлено, що всі вищезгадані роботи виконувалися власними силами підприємства за допомогою фізичних осіб, з якими тимчасово укладалися трудові угоди та із застосуванням власних технологічних транспортних засобів.
За підрахунками податківців під час виконання робіт, а саме, будівництво автостанції в обласному центрі та благоустрою ділянки дороги Київ-Чоп, директор, діючи за попередньою змовою з головним бухгалтером умисно ухилились від сплати податку на прибуток на суму понад 900 тисяч грн., податку на додану вартість - на суму 600 тисяч грн., а всього на загальну суму понад півтора мільйони гривень, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у великих розмірах.
Умисне ухилення від сплати податків вчинені за попередньою змовою групою осіб, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у великих розмірах карається штрафом від п'ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Олександр Мрозович,
прес-офіцер УПМ
ДПА в Рівненській області
Схожі новини
Створення та просування сайтів Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Календар
«    Апрель 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Вгору