Рівне:

Створення та просування сайтів

Трьох дітей повернули батькам міліціонери

Головна 06-січ, 2012, 15:059 prov 1 352
4 січня близько 23 год до чергової частини Рівненського МВ УМВС надійшло повідомлення від 40-річної рівнянки Людмили про те, що близько 15 год пішов з дому та до цього часу не повернувся її неповнолітній син – 15-річний Мирослав.
При виїзді за адресою проживання працівники міліції встановили, що разом із своїми 12 річним та 13-річним друзями пішли гуляти. Спочатку зайшли в комп”ютерний клуб, потім зустрілися з товаришами. Цілу ніч діти вешталися вулицями Рівного, проте про своє місце перебування жоден із хлопців своїх батьків не повідомили.
Майже 5 год поспіль працівники кримінальної служби у справах дітей, обстежуючи двори та вулиці обласного центру, шукали дітей. І, проїжджаючи вулицею Шухевича, міліціонери помітили людей. Зупинившись біля них, правоохоронці виявили серед п’ятьох дітей трьох, яких вони розшукували. На запитання, чому вони до цих пір не повернулися додому, відповіли, що вирішили погуляти містом. Діти розповіли, що були у пі церії, а також їздили на таксі до свого знайомого у село, неподалік Рівного, у гості. Розраховувався за їхній відпочинок товариш, який при собі мав не одну сотню гривень.
Трьох неповнолітніх ми доставили у міський відділ міліції та викликали їхніх батьків, - коментує начальник ВКМСД Рівненського МВ Олена Кравчук. – За неналежне виховання своїх дітей склали адміністративні протоколи, які направили до суду. Звертаємо увагу водіїв таксі: якщо до них в автомобіль сідають діти, до того ж без супроводу батьків, прохання цікавитися їхньою метою поїздки, та в разі підозрілої їхньої поведінки, повідомляти про це міліцію.

Інна БЕРЕЗОВСЬКА, Рівненський МВ УМВС
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору