Рівне:

Створення та просування сайтів

Новий оптовий ринок сільськогосподарської продукції з’явиться біля Рівного в березні 2013 року

Рівненська область 11-лют, 2012, 17:259 prov 1 005
Вчора, 9 лютого, під час прес-конференції на тему: «Як розгортатиметься в Україні земельна реформа після набуття чинності закону «Про ринок земель»?» за участі заступника голови обласної ради Олександра Петровича Чуприни, повідомлено про створення оптового ринку сільськогосподарської продукції біля Рівного.
Зокрема, під час обговорення земельної реформи, директор Рівненського оптового ринку сільгосппродукції Олександр Левшук повідомив, що 18 січня отримано ліцензію №9 про статус Рівненського оптового ринку сільгосппродукції – документ, який юридично дозволяє розпочати роботи по створенню ринку. Це означає, що область є лідером у створення ринкової інфраструктури реалізації сільськогосподарської продукції поряд з такими містами-гігантами як Київ, Донецьк, Львів, Одеса, Харків. Рівне стало першим містом яке матиме таку ланку ринкової інфраструктури серед обласних центрів, з населенням 200-300 тис. чол.
Наш ринок буде розташований на виїзді з Рівного в сторону Луцька на площі 10,5 га, це вигідне місце для транспортного сполучення, вважається що ринок має обслуговувати виробників, які бажають напряму без посередників реалізувати свою продукцію, а це знизить вартість продукції для кінцевих споживачів та покупців. Ринок буде поділятися на чотири частини за спеціалізацією: овочі-фрукти, м'ясо і м’ясопродукти, бакалія, риба та морепродукти. Передбачається, що на оптовому ринку будуть дві групи операторів. Перша група – це дрібні та середні товаровиробники, фермери; друга група – це постійні професійні оператори, які на орендованих площах будуть працювати цілорічно. Вже зараз розпочинається процес заключення договорів з постійними операторами на оренду місць, де вони зможуть замовити певні комунікаційні зручності, - зазначив директор оптового ринку.
За словами Олександра Левшука, Рівненський оптовий ринок сільгосппродукції планується відкрити в березні 2013 року, який, з точки зору логістики, буде обслуговувати відповідних виробників в радіусі 200 км, включаючи сусідні області, які не мають такої інфраструктури.
Про це Провінційці повідомили з прес-служби обласної ради.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору