Рівне:

Створення та просування сайтів

В Івано-Франківську стався виток газу в каналізаційну мережу

Івано-Франківська область 29-бер, 2012, 12:439 prov 816
28 березня близько 14:30 в Івано-Франківську поблизу будинку №32 на вул. Набережній через розгерметизацію комунального газопроводу середнього тиску діаметром 500 мм стався виток газу в каналізаційну мережу. Це спричинило хлопок у каналізаційному колодязі без подальшого займання. Внаслідок цього були зірвані кришки 3 люків, повідомляє прес-служба МНС.
Жертв та постраждалих немає. Руйнування конструкцій немає. Газопостачання не припинялось.
До аварійно-відновних робіт залучено бригади ПАТ «Івано-Франківськгаз». О 04:30 працівники газової служби встановили місце витоку газу та приступили до розкопки труби та накладання бандажу. О 05:00 год. на місце витоку газу накладено бандаж та перекрито засувку. Через перекриття засувки, на час проведення відновних робіт, з 08:00 без газопостачання залишаться будинки на вул. Ленкавського та дачний масив в районі міського озера.
Освітлення місця робіт в нічний час проводилось за допомогою спецавтомобіля МНС. Оперативна група ТУ МНС в Івано-Франківській області періодично проводила заміри щодо наявності газу в повітрі в підвальних приміщеннях найближчих будинків.
Подія знаходиться на контролі МНС.Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору