Рівне:

Створення та просування сайтів

На Прикарпатті засуджено організатора контрабанди спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації

Івано-Франківська область 28-лис, 2012, 15:129 prov 909
Вступив у законну силу вирок Івано-Франківського міського суду у кримінальній справі, порушеній та розслідуваній СБУ стосовно 24-річного жителя м.Івано-Франківськ, який організував контрабанду спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.
Встановило, що у 2011 році безробітний місцевий мешканець замовив у Китаї через мережу Інтернет 23 мініатюрні відеокамери, замасковані під автомобільні брелоки. Спецзасоби були обладнані аудіозаписуючими пристроями та прихованими USB-виходами.
Співробітники СБУ затримали правопорушника під час одержання посилки на одному з поштових відділень міста.
Проведена експертиза підтвердила, що вилучені у чоловіка пристрої є спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації. Відповідно до Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність», їх використання в Україні дозволяється тільки оперативним підрозділам, зазначеним у ст.5 цього закону, виключно за рішенням суду.
Вироком суду правопорушника визнано винним у організації переміщення через митний кордон України поза митним контролем спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, незаконному придбанні спеціальних технічних засобів отримання інформації та засуджено до трьох років позбавлення волі з іспитовим строком один рік
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору