Рівне:

Створення та просування сайтів

У Хмельницькому розпочав роботу соціальний патруль

Хмельницька область 30-гру, 2012, 12:039 prov 1 231
29 грудня відповідно до доручення Віце-прем’єр-міністра України, у Хмельницькій області розпочали роботу соціальні патрулі. До складу патрулів увійшли співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій області, соціальних служб, міліції та Товариства Червоного Хреста.
В обласному центрі соціальний патруль провів рейд по місцях найбільшого скупчення людей, які потребують допомоги. На залізничному вокзалі було виявлено двох жінок та чоловіка, які не мають постійного місця проживання та знаходять притулок на станції. У ходібесіди з ними психологи Державної служби з надзвичайних ситуацій та соціальні працівники розповіли громадянам про тимчасові та стаціонарні пункти обігріву, які є на території міста. 25-річний чоловік погодився проїхати до будинку тимчасового перебування громадян «Промінь надії», що у Хмельницькому. Безхатька було доставлено та розміщено у соціальний заклад на тимчасове перебування.
Також в ході рейду соціальний патруль відвідав парк ім. Чекмана. Людей без постійного місця проживання доставляли в намет Державної служби України з надзвичайних ситуацій міста Хмельницького, де їм надавалася психологічна та медична допомога.
Ця робота буде продовжуватися по всій області для захисту громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору