Навколо м’яча

Спорт 31-бер, 2005, 17:279 prov 1 738
МФК “Рівне”, приймаючи вдома київську команду “Соцтех-НУТХ”, здобув чергову перемогу у чемпіонаті Україні з міні-футболу у першій лізі. Маючи територіальну перевагу впродовж всього матчу господарі забили чотири голи, проте могли набагато більше, пропустивши лише один.

* * *

Переконливу перемогу здобув рівненський “Верес” у товариському матчі з луцькою “Волинню” – 3:0. Через погодні умови перший тур другого кола чемпіонату України з футболу у другій лізі був перенесений. Щоб заповнити “вікно” відбулася ця зустріч. На жаль, до Рівного приїхав дублюючий склад, з яким господарі легко розібралися. Вже в першому таймі рівняни забили два голи (відзначилися Володимир Никончук та Сергій Дьомушкін). Після перерви “добив” гостей Сергій Вознюк.

* * *

Завершився обласний відкритий турніру з футболу на призи газети “Вільне слово” меморіал Володимира Шморгуна. Переможцем стала команда “Ізотоп” (Кузнецовськ). На другому місці фінішував оржівський “ОДЕК”, на третьому – “Славія” з Великої Омеляни.

Відзначили організатори і кращих футболістів: кращий воротар – Юрій Кособуцький (“ОДЕК”); кращий захисник – Ярослав Бенедичук (команда “Славія”); кращий півзахисник – Віталій Протасович (команда “Ізотоп”), кращий нападаючий – Андрій Давидюк (“ОДЕК”).