Домашня поразка від Тернополя

Останні новини 19-травня, 2008, 15:209 prov 1 080
У черговому турі чемпіонату України з футболу у другій лізі рівненський ”Верес” приймав тернопільську ”Ниву” й поступився 1:2 (0:1). У першому таймі гості вийшли вперед, на 22 хвилині відзначився Іван Сливка. На 35 хвилині гравець ”Вереса” Володимир Ткачук не зміг реалізувати пенальті. За десять хвилин до завершення матчу Олександр Любар зрівняв рахунок. Та здобути бодай одне очко не дав Василь Ряшко на 88 хвилині. Після чергової поразки ”Верес” залишається на одинадцятому місці — 26 пунктів. Лідирує у чемпіонаті ”Княж” зі Щасливого — 62 пункти. Саме із лідером у Щасливому гратиме свій наступний матч ”Верес” 25 травня.
Результати решти ігор: ”Енергія” — ”Карпати-2” — 2:0, ”Буковина” — ”Рось” — 4:0, ”Динамо-3” — ”Княжа” — 1:3, ”Нафтовик” — ”Єдність” — -:+, ”Нафком” — ФК ”Коростень” — 0:0, ”Арсенал” — ”Поділля-Хмельницький” — 2:1, ”Нива-Світанок” — ”Оболонь-2” — 1:2.