Рівне:

Створення та просування сайтів

У Рівному до 14 років ув’язнення засуджено бойовика «ДНР»

Рівненська область / Новини регіону 28-бер, 2023, 11:119 prov 494
За публічного обвинувачення прокурорів Рівненської обласної прокуратури 49-річного жителя Донецька визнано винним в участі у діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).
Доведено, що громадянин Вірменії, якому держава Україна надала дозвіл на  проживання, після окупації у 2014 році частини території Донецької області, очолив «Першу Слов’янську окрему мотострілецьку бригаду 1 Армійського Корпусу Міністерства оборони терористичної організації «ДНР» з метою вчинення терористичних актів, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної обстановки та втрату авторитету органів державної влади України.
Він, зокрема, відповідав за розподіл боєприпасів між терористичними підрозділами,  здійснював безпосереднє керівництво збройним опором українським військовослужбовцям, а також вживав заходів щодо попередження прориву позицій терористів, в тому числі шляхом укріплення їх кулеметниками і мінометниками.
Рівненський міський суд, з урахуванням зібраних під час досудового розслідування та досліджених в суді доказів, погодився з позицією  прокуратури та призначив обвинуваченому покарання – 14 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Спеціальне досудове розслідування та оперативний супровід здійснювало Управління СБУ в Рівненській області.
Вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.
Пресслужба Рівненської обласної прокуратури.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору