Попереду домашня серія

Спорт 28-кві, 2005, 14:329 prov 1 583
“Дніпро” (Дніпропетровськ) – “Пульсар” (Рівне) – 73:77 (21:12, 15:21, 24:19, 13:25)
23 квітня.
“Дніпро”: Зозуля (2 очки), Козоріз (13), Марков (11), Шакула (2), Коваль (15), Гарбуз (9), Алєксеєнко (9), Козлов (6), Сокур (2), Синицький (4).
“Пульсар”: Кузьмінець (0), Ковалевський (4), Кіба ( 8 ), Дубнюк ( 18 ), Скиданов (6), Шемосюк ( 8 ), Колот (11), Артимович (13), Лебідь (9).
Вирішальною у матчі другого етапу чемпіонату України серед команд суперліги, між “Дніпром” та “Пульсаром” стала заключна десятихвилинка. Перемога у чверті з відривом у дванадцять очок дозволила не тільки скоротити різницю у рахунку, а й вийти вперед. Всі намагання господарів змінити положення на майданчику ні до чого не призвели – перемога гостей 77:73.
Підопічні Сергія Шемосюка витримали стартовий штурм господарів у першій чверті, а в другій зуміли скоротити відрив до мінімуму. Поразка у третій десятихвилинці тільки розізлила рівнян, які в заключній чверті переламали хід поєдинку.
“Політехнік” (Харків) – “Пульсар” – 88:79 ОТ (13:14, 18:18, 23:15, 18:25, 16:7)
25 квітня. Харків.
“Політехнік”: Сачава (0 очок), Завацький (3), Герасимчук (5), Сластін (8), Чем’якін (9), Балашов (26), Арабаджі (26), Мальцев (1), Цимбал (10).
“Пульсар”: Кузьмінець (0), Ковалевський (24), Кіба (13), Дубнюк (8), Скиданов (8), Шемосюк (14), Колот (0), Артимович (4), Лебідь (8).
Матч проходив у впертій та безкомпромісній боротьбі. Про впертість говорить те, що 12 разів у матчі був нічийний рахунок, а переможця визначив овер-тайм. Проте рівняни могли вирвати перемогу, але фортуна знову відвернулася від “Пульсара”. За п’ять секунд до завершення гри м’яч був у рівнян. На жаль, остання атака, за рахунку 72:72, була невдалою. У овер-таймі господарі змогли перехилити шальки терезів на свій бік – 88:79.
Результати інших матчі: БК “Київ” – “Сумихімпром” – 84:77, “Азовмаш” – МБК “Миколаїв” – 103:90, “Будівельник” – “Кривбасбаскет-Люкс” – 76:77, “Дніпро” – “Львівська політехніка” – 85:90, “Будівельник” – “ВозШО” – 114:103, “Політехнік” – “Львівська політехніка” – 94:77.