Рівне:

Створення та просування сайтів

Політ у безодню

Актуально 21-січ, 2005, 16:279 prov 1 332
Цей неймовірний випадок стався опівдні у неділю. 65-річна Віра Занюк вирушила до близького лісу по хмиз. За купами опалого листя та хмизу вона не помітила невеликого круглого отвору, який і виявився глибоченним закинутим старим колодязем. А вже через мить пані Віра опинилася на дні. Там вона пролежала близько двох годин, намагаючись привернути увагу криками про допомогу. Її почули сусіди, проте допомогти старенькій їм було не під силу. Вирішили дзвонити у райцентр, звідки незабарились і рятувальники. Саме вони і визначили за допомогою рятувального тросу глибину колодязя — сорок метрів.

У травматологію Дубнівської міської лікарні Віра Занюк потрапила близько опів на п’яту. За свідченням координатора травматологічного відділення Дмитра Підцерковного, стан пацієнтки на той час був середньої важкості (і це після такого карколомного падіння!).

— Лікарі встановили загальне переохолодження (адже вона посеред січня довгий час пролежала на дні колодязя), — розповідає пан Підцерковний. — Крім того, виявили закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, вивих кісток правого передпліччя та забій грудної клітини. Проте при детальнішому обстеженні у жінки виявили перелом першого поперекового хребця. Це досить серйозна травма. На щастя, не був пошкоджений спинний мозок, що могло б призвести до трагічних наслідків.

Лікарі свідчать, що зараз стан жінки відносно задовільний. Проте лікуватись їй доведеться щонайменше чотири-шість місяців.

Проте ніхто не сумнівається, що ця подія виходить за рамки звичайної. Телеканал „Інтер” вже відзначив її, як неординарну. Залишається сподіватись, що Рівненщина фігуруватиме у ЗМІ з не менш вражаючими, та менш екстремальними новинами.

Ольга Лісовська,
Дубно.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору