МФК „Рівне” знову поступився

Останні новини 22-вер, 2008, 16:439 prov 1 070
Ніяк не може набрати перші очки рівненська команда у дебютному сезоні у чемпіонаті України з футзалу у вищій лізі. У четвертому турі у впертій боротьбі підопічні Юрія Баховського поступилися вдома команді „Єнакієвець” (Єнакієве) — 5:7 (2:4). У господарів забивали Вадим Басюк 5 та 39 хвилини, Едуард Петрик 10, Володимир Сондак 25, Вадим Жак 26, а у гостей — Максим Крупін 1, 6, 40, Ігор Краєвський 5, Віталій Нестерук 14, Олександр Хурсов 22, В’ячеслав Чуднов 37. Крім того рівняни двічі нереалізовані пенальті — Роман Волох 17, Богдан Савчук 20.
Результати решти ігор: „Моноліт” — „Кардинал” — 3:1, „Енергія” — „Тайм” — 1:1, ЛТК — „СумДУ-Артмотор” — 1:1, „Ураган” — „Маріон” — 2:2, „Будівел” — „Локомотив” — 1:4, ТВД — „Планета-Спорт” — 2:2, МФК „Шахтар” — „Контингент” — 9:2.