Рівне:

Створення та просування сайтів

Повторна спроба установчої конференції НСНУ

Україна і світ 02-чер, 2005, 15:429 prov 883
Цими вихідними в міському палаці дітей та молоді нарешті провели установчу конференцію Рівненського обласного осередку партії „Народний Союз Наша Україна” та обрали його керівника.
В успішне завершення цього процесу мало хто вірив, адже напередодні по обласному радіо виступив відомий у місті педагог Іван Кур’яник, член центральної ревізійної комісії “Народного Союзу Наша Україна” та закликав мешканців міста прийти на майдан перед палацом та зашкодити проведенню конференції, учасники якої, на його думку, не мають легітимних повноважень. Тобто, міг повторитися сценарій попередньої спроби провести конференцію.
Цієї ж суботи на майдан прийшло чоловік двісті. Заходи безпеки організатори вжили безпрецедентні – біля входу стояв ряд дужих молодих хлопців. Такі ж кордони стояли вже безпосередньо в приміщенні.
Перед початком роботи з’явилися деякі розбіжності стосовно того, як назвати захід. Дехто пропонував іменувати його не конференцією, а зібранням, оскільки, за їх словами, ніхто не знав, де розміщується оргкомітет. Врешті ініціаторів цього виявилося менше, ніж було потрібно. „За” створення Рівненської організації партії проголосувало 285 делегатів із 318 присутніх. На посаду керівника висунули кандидатуру народного депутата України Віталія Цехмістренка. Представник сарненської делегації запропонував кандидатуру голови Сарненської райдержадміністрації Василя Багнія, котрого, як він повідомив, охорона саме в цей момент не пускала в зал.В результаті голосування переміг Віталій Цехмістренко.
Західна інформаційна корпорація
Схожі новини
Погода
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору