Львів’яни взяли класом МФК „Рівне”

Останні новини 10-лис, 2008, 13:459 prov 982
Ніяк не може здобути домашню перемогу МФК ”Рівне” у чемпіонаті України з футзалу у вищій лізі. От і в матчі з львівським ТВД підопічні Юрія Баховського поступилися — 0:2 (0:0). Наші молоді футзалісти досить впевнено діяли в захисті, що стало несподіванкою для гостей. Проте клас є клас і гості змогли ”дожати” господарів у другому таймі. Забивши два голи ТВД здобув три очки.
МФК ”Рівне” набрав три очки й перебуває на передостанньому місці. Лідирують донецький ”Шахтар” та львівський ”Тайм” — по 16 пунктів, на одне менше у ТВД.
Результати решти ігор: ”Моноліт” — ”Будівел-ВВ” — 4:2, ”Ураган” — ”Кардинал” — 4:3, ”Луг.ТюК.” — ”Локомотив” — 4:4, ”Енергія” — ”Єнакієвець” — 0:0, ”Тайм” — ”Марріон” — 4:0, ”СумДУ-Артмотор” — ”Контингент” — 4:2.