Рівняни розпочали переможну серію

Спорт 27-лис, 2008, 12:129 prov 1 350
Вдалими виявилися для МФК ”Рівне” два заключні тури чемпіонату України з міні-футболу у вищій лізі. Підопічні Юрія Баховського провели дві виїзні зустрічі й домоглися стовідсоткового результату. Спершу рівняни здолали у Дніпропетровську місцевий „Будівель-ВВ” (5:3), а потім розібралися в Сумах із місцевим „СумДУ-Артмотор” (3:1).
В обох випадках гості були в ролі наздоганяючих. В місті на Дніпрі після першого тайму МФК „Рівне” поступався 0:2. У другому таймі рівняни змогли переломити хід матчу. Олександр Басіч (25 хвилина), Дмитро Жовтун (26), Едуард Петрик (33), Олександр Басіч (33) та Володимир Сондак (38) змогли зламати супротив дніпропетровців. Результати решти ігор: „Контингент” —„Моноліт” — 4:4, „Марріон” — „СумДУ-Артмотор” — 2:1, „Єнакієвець” — „Тайм” — 4:5, „Локомотив” — „Енергія” — 4:0, „Планета-Міст” — „Луг.Т.К.” — 3:2, „Кардинал” — „Шахтар” — 0:2, „ТВД” — „Ураган” — 3:1.
Другу поспіль перемогу здобув МФК ”Рівне” у Сумах. Черговою жертвою підопічних Юрія Баховського стала команда ”СумДУ-Артмотор” — 3:1. Після першого тайму рівняни програвали 0:1. У другому, завдяки влучним ударам Павла Дармовиса, Сергія Щербакова (відзначився з десятиметрового удару) та Вадима Басюка, гостям вдалося схилити шальки терезів на свій бік.
Результати решти ігор: ”Контингент” — ”Будівель-ВВ” — 3:0, ”Марріон” — ”ТВД” — 2:2, ”Єнакієвець” — ”Кардинал” — 5:2, ”Локомотив” — ”Планета-Міст” — 1:3, ”Луг.Т.К.” — ”Моноліт” — 3:5 ”Тайм” — ”Ураган” — 3:2.
Лідирує Львівський „Тайм” — 22 очки. МФК ”Рівне” набрав дев’ять очок і ділить 10-12 місця.