Рівне:

Кращих визначено

Спорт 09-янв, 2009, 11:079 prov 1 645
Традиційно наприкінці року підводять підсумки, визначають кращих. Не винятком є і спорт. В останні дні минулого року відділ з питань фізичної культури та спорту Рівненської обласної державної адміністрації відзначив найкращих спортсменів та тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту.
До 10 найкращих спортсменів 2008 року з олімпійських видів спорту увійшли:
Катерина Дікіджі (учасниця Олімпійських ігор, чемпіонка України з плавання); Ольга Земляк (срібна призерка юнацького чемпіонату світу (біг 4х400 м)), Петро Крук (учасник Олімпійських ігор, чемпіон України з веслування на байдарках і каное); Віктор Недашковський (чемпіон України з веслування на байдарках і каное); Олег Омельчук (на фото) (учасник Олімпійських ігор (четверте місце), переможець фіналу Кубка світу з кульової стрільби); Ольга Полюк (чемпіонка України з фрістайлу); Анатолій Садовець (бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи зі стрільби з лука); Вадим Слободенюк (чемпіон України з бігу на 3000м з перешкодами); Ольга Суха (переможець етапу Кубка світу з боротьби дзюдо, чемпіонка України серед молоді); Анна Хлістунова (учасниця Олімпійських ігор, чемпіонка України з плавання).
Десятка найкращих тренерів 2008 року з олімпійських видів спорту виглядає наступним чином:
Андрій Максимчук (веслування); Михайло Романкевич (дзюдо); Олег Машанєнков (легка атлетика); Сергій Бондар (плавання); Сергій Бондар (стрільба кульова); Олег Шеремет (плавання); Юрій Досов (фрістайл); Євгенія Іванова (плавання); Юрій Басюк (гандбол); Валерій Жартун (баскетбол).
10 найкращих спортсменів 2008 року з неолімпійських видів спорту:
Ольга Бондар (бронзова призерка чемпіонату світу з гирьового спорту); Володимир Сондак (гравець МФК ”Рівне”); Іванна Крупеня (бронзова призерка юніорського чемпіонату Європи з боксу); Іван Лук’янчук (чемпіон світу з армспорту); Оксана Маліновська (срібна призерка юніорського чемпіонату світу з гирьового спорту); Аліна Скаржинець (срібна призерка юніорського чемпіонату Європи з боксу); Назар Смолярчук (чемпіон світу з кікбоксингу серед кадетів); Ольга Федитник (бронзова призерка юніорського чемпіонату Європи з самбо); Тетяна Чмир (чемпіонка світу з самбо серед молоді); Ольга Шульжук (чемпіонка світу з гирьового спорту серед дівчат).
До 10 найкращих тренерів 2008 року з неолімпійських видів спорту увійшли:
Юрій Баховський (футзал); Олег Герман (кікбоксинг); Анатолій Гірак (карате годзю-рю); Микола Коба (самбо); Євген Комаревич (гирьовий спорт); Олександр Комаревич (армспорт); Олександр Мартиненко (бокс (жінки)); Юрій Марчишин (бокс (жінки)); Ігор Родзяк (регбі); Ростислав Саєнко (кікбоксинг).
5 найкращих спортклубів 2008 року з ігрових видів спорту:
Баскетбольний клуб ”Сузір’я”; волейбольний клуб “Регіна”; гандбольний клуб “Рівне”; міні-футбольний клуб ”Рівне”; баскетбольний клуб ”Пульсар”.
До 5 найкращих обласних федерацій 2008 року увійшли:
Рівненська обласна федерація боксу; Рівненська обласна федерація гандболу; Рівненська обласна федерація греко-римської та вільної боротьби; Рівненська обласна федерація футболу та федерація легкої атлетики Рівненської області.
Крім того, була відзначена робота кращих тренерів за підсумками спортивного сезону 2008 року з видів спорту: баскетбол (чоловіки) — Михайло Переверзій та Анатолій Колот, баскетбол (жінки) — Валерій Жартун та Марина Панюк, бейсбол та софтбол — Володимир Судимак і Андрій Малиновський, бокс — Олександр Мартиненко та Юрій Марчишин, боротьба вільна — Денис Кайда, боротьба греко-римська — Сергій Захожий, Іван Ладоненко і Дмитро Лазарчук, важка атлетика — Валерій Гладиш, Володимир Гордійчук, Микола Шинкар, Сергій Якубишин, велоспорт на шосе — Анатолій Чаюк, В’ячеслав Федорчук, веслування на байдарках і каное — Андрій Максимчук, Юрій Набережний, Олександр Павлюк, Олександр Щіпцов, волейбол (жінки) — Петро Підгірський, волейбол пляжний — Павло Типчак та Сергій Типчак, гандбол — Юрій Басюк, Олена Струкевич, гімнастика спортивна — Олена Коротеєва, дзюдо — Михайло Романкевич, Анатолій Мошковський, легка атлетика — Олег Машаненков, Андрій Попеляєв, Борис Чулаєвський, плавання — Євгенія Іванова, Микола Майструк, Олег Шеремет, стрільба з лука — Олег Авдєнтов, стрільба кульова — Сергій Бондар, Анатолій Ткачук, фрістайл — Юрій Досов, футбол (чоловіки) — Віталій Андрощук та Іван Ярута, футбол (жінки) — Василь Мамчур та Микола Сидорчук.
Схожі новини
Створення та просування сайтів Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Календар
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Вгору