Лідера не зупинили

Спорт 11-жов, 2007, 19:479 prov 1 077
Перший м’яч влетів у ворота рівнян на п’ятнадцятій хвилині. Павло Худзік без перешкод головою спрямував м’яч у сітку воріт господарів після флангового навісу. Через дві хвилини проти найактивнішого у складі гостей Павла Худзіка було порушено правила у карному майданчику ”Вереса”. Олександр Курневич спокійно виконав удар з одинадцятиметрової позначки. Футболісти Щасливого продовжували тиснути на ворота господарів і відзначилися втретє. Пройшло п’ять хвилин після забитого пенальті і все той же Павло Худзік оформив дубль. Після третього голу гості зменшили оберти, дозволивши господарям створити кілька моментів поблизу своїх воріт. Проте назвати їх небезпечними було важко. Після перерви господарі активізувалися. Вже на перших хвилинах другого тайму рівняни заробили штрафний. На жаль, використати його не змогли — удар Володимира Ткачука прийняла на себе стінка. Через кілька хвилин Олександр Любар пробив повз ворота Романа Байрашевського. В середині тайму гості відповіли небезпечним випадом і лише чіткі дії Анатолія Коломійця завадили Павлу Худзіку відзначитися втретє. Майже відразу рівняни сквитали один гол. Дем’ян Назаренко був найспритнішим у карному майданчику ”Княжої” і спрямував м’яч у ворота. Гості відповіли кількома небезпечними моментами. У першому випадку Павло Худзік заробив кутовий, а в другому гості забили. Проте за мить до цього суддя зафіксував порушення правил з боку футболістів Щасливого. Під завісу матчу тренери обох команд провели заміни, які суттєво на перебіг подій на футбольному полі не вплинули. Фінальну крапку у матчі міг поставити Олександр Мандзюк. Проте його удар у компенсований час Василь Козіброда відбив. Лідирує у чемпіонаті ”Княжа” зі Щасливого — 26 очок, на одне менше у тернопільської ”Ниви”. Рівненський ”Верес” з тринадцятьма пунктами перебуває на десятій сходинці турнірної таблиці. Наступну гру наша команда проведе на виїзді із білоцерківською ”Россю” 12 жовтня. Результати ігор: ”Енергія” — ”Оболонь-2” — 2:1, ”Арсенал” — ФК ”Коростень” — 1:1, ”Нива-Світанок” — ”Поділля-Хмельницький” — 0:0, ”Динамо-3” — ”Рось” — 2:0, ”Нафтовик” — ”Нива” — 1:8, ”Нафком” —”Єдність” — 2:3.