МФК „Рівне” поступився одеситам

Останні новини 09-лют, 2009, 11:549 prov 862
У суботу на майданчику ДЮСШ-4 МФК „Рівне” у 18 турі чемпіонату України з міні-футболу у вищій лізі приймав одеський „Марріон”. Суперники є сусідами по турнірній таблиці, який розділяли два очки. В разі перемоги господарі мали змогу випередити одеситів. На жаль, рівняни поступилися. Пропустивши два нелогічні м’ячі ( в першому таймі після удару майже з центра поля, а в другому не без допомоги Вадима Жака) підопічні Юрія Баховського поступилися 1:2. За МФК „Рівне” на 29 хвилині відзначився капітан команди Роман Волох. „Марріон” забивав на 4 та 37 хвилинах.
Результати решти ігор: ”Моноліт” — ”Енергія” — 1:1, ”Луг.Т.К.” — ”Тайм” — 1:4, ”Шахтар” — ”СумДУ-Артмотор” — 6:1, ”Ураган” — ”Контингент” — 5:1, ”ТВД” — ”Локомотив” — 1:1, ”Кардинал” — ”Планета-Міст” — 1:2.