Гра без результату

Спорт 27-бер, 2008, 12:019 prov 1 284
До великої перерви підопічні Михайла Переверзія на рівних сперечалися із господарями майданчику. В кожній з двох перших чвертей рівняни програли лише по два пункти. Якби на заключних стадіях атак наші баскетболісти влучніше атакували, то цілком ймовірно, що саме гості першу половину гри виграли б.
З ніг на голову все змінилося після великої перерви. Баскетболісти БК-93 ”Пульсар” повністю провалили третю та четверту десятихвилинки. Господарі, навпаки, заграли активніше, що стало причиною чергової поразки рівнян.
Михайло Переверзій, головний тренер “Пульсара”:
— Ми боялися, що після поразки від криворізької команди у хлопців наступить криза. Проте вони справилися із хвилюванням і продемонстрували непоганий баскетбол. Особливо це стосується першої половини матчу. Шкода, але на третю та четверту чверті не вистачило сил і ми їх провалили. В цьому я вбачаю елементарний брак фізичних сил. Адже багато травмованих гравців.
У БК-93 ”Пульсар” очки приносили: Дмитро Дятловський — 19, Юрій Фрасенюк — 16, Ілля Шемосюк та Іван Шкурупій — по 15, Анатолій Дубнюк — 13, Вадим Скиданов — 8, Станіслав Сокур — 6. У господарів найрезультативнішими були брати Кривичі. Вдвох вони принесли в доробок команди майже половину очок — 53. Ростислав закинув 28 очок, а Ігор — 25.
В заключному турі першої половини чемпіонату “Пульсар” вдома прийматиме южненський “Хімік”.
Результати решти ігор: БК “Київ” — “Черкаські мавпи” — 88:61 (дублери — 92:63), “Політехніка-Галичина” — ”Дніпро” — 83:65 (64:80), БК “Одеса” — МБК “Миколаїв” — 77:78 (87:74), “Хімік” — “Азовмаш” — 73:66 (78:61), “Кривбасбаскет-Люкс” — “Будівельник” — 94:85 (80:95).
Дублери БК-93 ”Пульсар” також поступилися — 55:60.