Рівне:

Створення та просування сайтів

Головний біль – привід для сексу

Здоровя 03-лют, 2005, 14:509 prov 2 812
Американська професорка Елізабет Девіс відкрила, що під час статевого акту чи навіть згадки про нього в організмі людини виробляється гормон окситоцин, від якого жінки здобувають здатність ясніше й глибше мислити...
Що ж стосується чоловіків, доктор Девіс відповіла, що вони стають більш втомленими. Однак це триває недовго, і незабаром в організмі починається наймогутніша зустрічна реакція, яка робить чоловіків активнішими й завзятішими.
Приміром, той, хто отримав задоволення від кохання напередодні відповідальних переговорів, практично забезпечив собі успіх.
Найчастішою причиною відмови від сексу у жінок є головний біль. Але сучасні дослідження дають змогу стверджувати, що інтимні стосунки саме і є добрим засобом боротьби з болем. Завдяки фізичній близькості в організмі виробляється гормон ендорфін, який приносить нам почуття задоволення й ейфорії. Він і є ефективним знеболювальним засобом. За своєю активністю ендорфін перевершує навіть морфій, куди там аспірину. То ж головний біль скоріше може бути приводом для початку сексу, аніж відмовою від нього.
І ще про ендорфін. Він є незамінним засобом у боротьбі зі стресами та депресією. Цей гормон задоволення чудово замінює багато антидепресантів, які призначають лікарі. Тобто регулярні сексуальні стосунки – ще й відмінний засіб для профілактики стресів.

Варто прочитати
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору