Переможець визначився

Спорт 28-лют, 2008, 21:429 prov 1 524
Зимова першість

Більше місяця тривала традиційна відкрита першість міста з футболу, присвячена пам’яті Володимира Шморгуна. 19 січня в змаганнях стартувало 24 команди, які були розділені на три групи. Після завершення першої частини турніру шістнадцять кращих продовжили боротьбу у другому етапі за кубковою системою. Поступившись у півфіналах, за третє місце змагалися ”Продторгобладнання” та ”Хімік”.

Матч видався результативним. ”Азотівці” поступалися 1:4, але змогли поновити рівновагу — 4:4. Проте до пенальті справа не дійшла — на останніх хвилинах капітан команди ”Продторгобладнання” Юрій Гаркуша скористався помилкою воротаря ”Хіміка” і забив переможний гол у порожні ворота — 5:4. У фіналі зійшлися ”Водник” та ”Класік”. Доля матчу вирішилася у першому таймі. Спершу команди обмінялися голами — для цього їм знадобилося дві хвилини. А переможний, як потім виявилося, гол ”Класік” забив наприкінці першого тайму зі штрафного. Попри всі намагання обох команд, після перерви глядачі голів не побачили. Фінальний свисток зафіксував перемогу команди ”Класік” — 2:1 у матчі та в турнірі. Після завершення фінального поєдинку, відбулося нагородження кращих. В окремих номінаціях ними стали: воротар — Олександр Матюк (“Класік”), захисник — Сергій Вознюк (“Продторгобладнання”), півзахисник — Андрій Оксенюк (“Водник”), нападник — Віктор Газицький (“Хімік”). Післязавтра стартує відкритий обласний турнір з футболу Меморіал Володимира Шморгуна. У змаганнях візьмуть участь чотирнадцять команд, які розбиті на дві групи. Тринадцять представлятимуть Рівненщину і одна — Луцьк. Завершиться турнір 30 березня. Матчі проходитимуть на запасному полі стадіону ”Авангард”.