Спорт 11-чер, 2009, 09:519 prov 2 139
Закручується інтрига в чемпіонаті області з футболу у першій лізі. Лідер змагань, березнівський “Случ”, після серії з п’яти переможних матчів розійшовся миром з ФК “Вельбівно” — 0:0. Проте це не завадило підопічним Богдана Самардака очолювати турнірну таблицю — 17 очок. По 15 в доробку кузнецовського “Ізотопа-РАЕС” та рівненської “Славії”. Щоправда, “атомники” мають гру в запасі. Результати матчів сьомого туру: “Маяк” — “Гоща-АМАКО” — 3:0 (юнаки 1:3), “ОДЕК” — “Волинь-Цемент” — 4:0 (4:0), “Варіант” — “Сокіл” — 2:1 (0:3), ФК “Вельбівно” — “Случ” — 0:0 (0:0), “Хімік” — “Славія” — 0:4 (1:2). Серед бомбардирів визначився лідер — Анатолій Борейчук (“Маяк”) забив шість голів.

***
Першої поразки зазнала володимирецька “Енергія” у першості області з футболу у другій лізі. Лідер поступився в Городку місцевій команді “РОКО-Городок” — 1:2. Цим сповна скористався костопільський “Горизонт”, який на виїзді здолав рівненський “Водник” — 2:1. Результати ігор: “МлинКов” — “Горинь” — 7:3, “Фортуна” — “Сатурн” — 3:1, “Водник” — “Горизонт” — 1:2, “Полісся” — “Фіалка” — 5:1, “РОКО-Городок” — “Енергія” — 2:1, ФК “Смига” — ФК “Гоща” — 3:1. З 16 очками лідирує “Горизонт”, на два менше у “Енергії” та “Фортуни”.

***
Триває чемпіонат області з футболу серед ветеранів. У другому турі було зіграно три матчі: “Колос” (Дубенський район) — Дубно — 2:1, “Автоленд” (Здолбунів) — Рівненський район — 1:0, “Ізотоп-РАЕС” (Кузнецовськ) — Володимирецький район — 0:1 .

***
Команда “КОЛІСП-Штурм” з Костополя пробилася у фінальну частину Всеукраїнських змагань з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2008-2009. В останньому турі наша команда на виїзді перемогла команду СДЮШОР-“Нива” (Вінниця) — 4:2 — і з 34 очками посіла друге місце. Вперше за історію цих змагань наша команда побореться за медалі ДЮФЛУ.

***
Рівненський “Водник” став переможцем чемпіонату міста з міні-футболу. У фіналі студенти Національного університету водного господарства та природокористування перемогли команду”Рівне-112” — 4:1. На третьому місці — команда “МЕГУ”, на четвертому — “РДГУ”.
***
У Рівному пройшов другий тур чемпіонату України із софтболу серед дівчат, в якому брали участь шість команд (кіровоградські ”Колос” та СДЮШОР-2, луганська ”Ніка-Далевський університет”, сімферопольський ”Крим”, донецька ”Дончанка” та рівненський ”Західний вогонь”. Рівнянки виграли три зустрічі — з ”Кримом” (20:3), з ”Колосом” (13:0) та з ”Дончанкою” (20:0) і програли дві — ”Ніці” (1:8) і СДЮШОР-2 (2:14). У підсумку рівненська софтбольна команда „Західний вогонь” посіла третє турнірне місце.

***
Рівнянин Олег Омельчук здобув золоту медаль на етапі Кубка світу зі стрільби, що проходив у Мілані. У стрільбі з малокаліберного пістолета на 50 метрів наш земляк вибив 568 очок.

***
На стадіоні “Олімп” триває перший “Кубок майбутніх чемпіонів” з футболу серед школярів Рівного, який стартував минулого четверга. Упродовж місяця тридцять чотири команди усіх навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації обласного центру будуть змагатися за перемогу. Колективи-учасники поділили на чотири групи: у двох виступають по дев’ять команд, ще у двох — по вісім.

Група А: ЗОШ № 9, НВК № 12, ЗОШ № 23, ЗОШ № 3, ЗОШ № 27, РГГ, ЗОШ № 1, ЗОШ № 22, НВК “Престиж”.
Група B: ЗОШ № 13, ЗОШ № 14, ЗОШ № 17, ЗОШ №11, ЗОШ № 28, ЗОШ № 24, НВК “Гармонія”, ЗОШ №15, “Центр Надії”.
Група С: ЗОШ № 8, ЗОШ № 25, ЗОШ № 20, ЗОШ № 4, НВК № 37, ЗОШ № 5, РУГ, ЗОШ № 18.
Група D: НВК “Колегіум”, НВК № 1, НВК № 19, ЗОШ № 6, ЗОШ № 10, ЗОШ №26, ЗОШ № 16, НВК № 2.