Рівне:

Створення та просування сайтів

Гральний бізнес пішов у підпілля

Кримінал 15-окт, 2009, 10:139 prov 874
Про заборону грального бізнесу говорять з червня місяця. Але чи усі підприємці дотримуються букви Закону, припинивши цей (тепер уже незаконний) вид діяльності? Як виявилося днями – ні. У Млинові в ніч з четвертого на п’яте жовтня в ході проведення оперативно-профілактичних заходів співробітники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Рівненській області задокументували факт діяльності підпільного грального закладу.
У ході слідства працівники міліції встановили, що працював він щоночі у дві зміни. На вході в гральний зал обережні власники встановили стаціонарну відеокамеру, яка фіксувала постійних клієнтів. Тільки їх і впускали до підпільного ”поля чудес” за попереднім телефонним дзвінком. Працівники УДСБЕЗ також з’ясували, що приміщення, де організували нелегальний гральний бізнес, належить жительці райцентру Наталії.
Співробітники міліції провели огляд місця події, під час якого у громадянки, котра перебувала на посаді оператора грального клубу, вилучили ключі заведення ставки на гральних автоматах, грошові кошти в розмірі понад півтори тисячі гривень та 10 ”одноруких бандитів”. Вартість останніх становить більше 40 тисяч гривень.
Тамара Лисенко,
Рівне.
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору