Студенти повернулися з нагородами

Останні новини 15-жов, 2009, 12:289 Lobanovskiy 1 027
В Севастополі відбулись змагання Кубку України з армспорту серед чоловіків та жінок в яких збірна команда області, сформована на базі Національного університету водного господарства та природокористування виборола п’яте місце серед 22 команд-учасниць. Кандидат у майстри спорту Світлана Пилипака у ваговій категорії до 70 кг здобула дві золоті медалі; майстер спорту України міжнародного класу Іван Лук’янчук дві срібні медалі у ваговій категорії 80 кг; кандидат у майстри спорту Наталія Поважу здобула бронзову нагороду у ваговій категорії + 70 кг; майстер спорту України Сергій Стасюк у ваговій категорії 100 кг виборов бронзову нагороду. Тренер спортсменів – заслужений тренер України Олександр Комаревич.