Рівне:

Створення та просування сайтів

Вшанувавши пам’ять матері, син вбив батька

Кримінал 24-фев, 2005, 18:369 prov 1 173
Чоловік якраз повертався додому. Мешкав він по вулиці Вербовій. Говорить прокурор-криміналіст прокуратри Рівненської області Анатолій Перетятко.

- Не так давно, за кілька днів до 14 лютого, він повернувся із чергового лікування психіатричної лікарні, що в Острозі. Тільки увійшов додому, як прийшов його батько, 58-річний Василь Г,. Втім, жили вони не одні, у квартирі ще мешкали невістка покійного брата та співмешканка Ярослава. Проте ввечері, залишилися самі. Отож вирішили вшанувати світлу пам’ять померлої матері. Батько запропонував синові випити, на що останній погодився, незважаючи на те, що “чорний змій” та клей і так уже заправляли чоловіком.

Коли розпиття алкогольних напоїв досягло свого апогею, батько почав не добре відзиватися про покійну дружину, що в свою чергу не дуже сподобалося Ярославу. Суперечка перейшла до більш конкретних дій з боку сина. Бачати, що його слова до батька не доходять, Ярослав перейшов до бійки. Взявши до рук гантелю, він завдав два удари по голові батька. Смерть наступила відразу. Проте вбивця і не думав втікати з місця події. Він просто зателефонував до міліції, і у всьому зізнався, мотивуючи тим, що “дах поїхав”. З’ясовувати стан молодого чоловіка насправді уже компетентність психіатричної експертизи,чим займається вона і на даний час.

Варто нагадати, що 29-річний Ярослав Г., раніше судимий. Наразі за даним фактом, порушено кримінальну справу за ч. 1. ст. 115 КК України.

Аліна ФЕДОРОВИЧ,
Рівне.
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору