Рівне:

Створення та просування сайтів

На Львівщині засуджено колишнього підполковника міліції

Львівська область 02-лют, 2011, 08:419 Lobanovskiy 997
Набув чинності вирок Шевченківського районного суду м. Львова за кримінальною справою, порушеною стосовно колишнього начальника відділу у боротьбі з нелегальною міграцією ГУ МВС України у Львівській області. Правоохоронець вимагав у мешканки Львова хабар у розмірі 7000 доларів США за непритягнення її чоловіка до кримінальної відповідальності за незаконне переправлення осіб через державний кордон України.
У 2009 році співробітники СБУ спільно зі співробітниками внутрішньої безпеки МВС України затримали правоохоронця в його власному авто під час отримання ним чергової частини «винагороди» у розмірі 600 доларів США та 3200 грн. Раніше потерпіла вже передала співробітнику міліції 1000 євро та 800 доларів США. До речі, підполковник за своїми службовими обов’язками не міг вплинути на хід слідства.
Суд визнав міліціонера винним у скоєні злочинів, передбачених ст.190 (шахрайство) та ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком 1 рік 2 місяці з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 1 рік та конфіскацією всьго належного йому майна.


Прес-центр СБ України
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору