Спорт 28-лют, 2008, 21:399 prov 2 118

У неділю відбулися фінальні матчі Спартакіади області серед школярів з баскетболу. Серед хлопців Рівненська ЗОШ №27 у заключному поєдинку здолала опір команди НВК “Балашівка” (Березнівський район) — 81:49, а серед дівчат — Рівненська ЗОШ № 28 перемогла Здолбунівську ЗОШ №2 — 61:41.

***

Рівнянка Ольга Полюк посідає загальне шістдесят п’яте місце у всесвітньому рейтингу з фрістайлу серед жінок. Кращі результати у вихованців Рівненської ДЮСШ-1 Алли Цупер (десяте місце) та Антона Кушніра (третій), які зараз виступають під прапором Білорусі.

***

Три медалі здобула рівнянка Анна Хлістунова на міжнародному комерційному турнірі з плавання у французькому Ліоні. Срібну нагороду наша землячка здобула на дистанції 50 метрів брасом, а дві бронзові медалі — на дистанціях 100 метрів брасом та двісті комплексним плаванням. Окрім рівнянки Україну представляли кращі плавці держави Яна Клочкова, Олег Лісогор та Сергій Бреус.

***

Без Ані Хлістунової збірна Рівненської області на чемпіонаті України з плавання серед дорослих посіла останнє місце серед першої групи областей і опустилася в другу групу. Дві бронзові медалі для команди виборола Катерина Дікіджі — на дистанціях 100 та 200 метрів на спині.

***

Одна медаль на п’ятнадцять чоловік — такий підсумок виступів нашої команди на чемпіонаті України з плавання серед молоді. Єдина бронзова медаль в активі Івана Хаврука.

***

В загальнокомандному підсумку ДЮСШ-3 з плавання була п’ятою, а СДЮШОР — дев’ятою на чемпіонаті України серед юніорів у Білій Церкві. Всього у змаганнях брало участь 60 колективів. По три медалі у доробку Леоніда Бунька та Івана Ящука, а Сергій Варварук здобув бронзу на дистанції 200 метрів комплексного плавання.

***

На черговому етапі Кубка світу з дзюдо в Угорщині вихованки СК ”Олімпійські надії” не «засвітилися». Ольга Суха через травму до Угорщини взагалі не поїхала, а Вікторія Денисенко поступилася в першому поєдинку і завершила боротьбу на старті змагань.

***

Золото Кубка України з важкої атлетики здобув кузнецовський спортсмен Анатолій Мушик. У ваговій категорії до 94 кг представник СТ ”Україна” взяв 377 кг (175+202).

***

У спортивному залі РДГУ відбулися фінальні матчі Спартакіади ФСТ ”Колос” з волейболу серед ветеранів (чоловіки). Перше місце здобули спортсмени Березнівського району. На другому — команда Корецького району і на третьому — Радивилівського. *** У вівторок відбулося жеребкування однієї шістнадцятої розіграшу Кубка області з футболу. Результати жеребкування: ”Верес-2” (Рівне) — ОДЕК (Оржів), ”Стиль-М” (Березне) — ”Штурм-МЕГУ” (Костопіль), ФК ”Квасилів” — ”Маяк” (Сарни), ”Горинь” (Дубровиця) —”Волинь-Цемент” (Здолбунів), ”Фіалка”(Зоря) — ”Ізотоп-РАЕС” (Кузнецовськ), ”Горизонт” (Костопіль) — ФК ”Славія” (Рівне), ”Спартак” (Дубно) — ”Хімік” (Рівне), ”Радон” (Корець) — ”Случ-Класік” (Березне), ФК ”Воловікова” (Горбаків) — ”Сокіл” (Радивилів), ”КАМАЗ-АГРО” (Острожець) — ”Водник” (Рівне), ”Стир” (Демидівка) — ”Варіант” (Кузнецовськ), ”Коливань” (Клевань) — ”Енергія” (Володимирець), ”Вікторія” (Копитків) — ФК ”Вельбівно” (Вельбівно), ”Високовольтник” (Рівне) — ”Полісся” (Рокитне), ”Балик” (Радивилів) — ФК ”АМАКО-Гоща” (Гоща), ”Калина” (Бугрин) — ”Олімп” (Сарни). Стартують змагання 13 квітня. Жеребкування 1/8 фіналу та визначення господарів поля відбудеться 15 квітня. Етапи 1/16 та 1/8 відбудуться з однієї гри. Чвертьфінали та півфінали — з двох. Фінальна гра пройде 20 липня, за традицією, на стадіоні ”Авангард”. 20 квітня стартує чемпіонат області з футболу у першій лізі.

***

Команда ”Крокодил” стала володарем Кубка області з підльодової ловлі на мормишку. У змаганнях взяли участь дев’ять колективів: сім — з Рівного та дві — з Вінниці. В особистому заліку не було рівних рівнянину Івану Щевичу.