Рівне:

Створення та просування сайтів

Прокуратура області захистила інтереси держави у сфері транспорту та зв'язку

Рівненська область 25-жов, 2011, 15:159 prov 1 223
Прокуратура Рівненської області відстояла у суді інтереси держави в особі Міністерства транспорту та зв’язку України, уповноваженим органом якого виступає ДП "Рівненський облавтодор", у зв’язку з порушенням вимог законодавства під час процедури купівлі-продажу цілісного майнового комплексу технологічного обладнання "гранітний кар'єр" в с.Томашгород Рокитнівського району.
Встановлено, що дії керівника ЗАТ "Ярівський гранкар'єр" під час продажу у 2003 році вищезазначеного комплексу були незаконними, а саме: без належного дотримання процедури проведення загальних зборів та згоди акціонерів товариства. Саме з цієї причини постановою Вищого господарського суду України від 6 жовтня 2010 року позбавлено ДП "Рівненський облавтодор" права власності та безоплатно витребувано комплекс, який було придбано для потреб держави за бюджетні кошти в розмірі майже 7,5 мільйонів гривень.
Це дало підстави прокуратурі Рівненської області звернутися до суду з позовною заявою в інтересах державного підприємства з вимогою стягнути вказані кошти.
У червні 2011року господарським судом Рівненської області позовні вимоги прокуратури задоволено. Оскарження вказаного рішення ЗАТ "Ярівський гранкар'єр" наприкінці вересня цього року в Рівненському апеляційному господарському суді не змінило ситуацію — апеляційну скаргу було відхилено, а вищезгадане ЗАТ зобов'язали відшкодувати збитки державі в повному обсязі.

Прес-служба прокуратури області
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору