Рівне:

Створення та просування сайтів

Банківських розбійників затримала рівненська міліція

Рівненська область 01-гру, 2011, 14:419 prov 1 073
На їхньому рахунку — сім розбійних нападів, грабіж та майже півмільйона викрадених грошей у гривневому еквіваленті. Упродовж 2010-2011 років заради власної наживи вони зухвало нападали на відділення банків і заклади торгівлі, а також на окремих громадян Рівненської та Волинської областей. Четверо мешканців Рівненщини сподівалися, що все це їм зійде з рук, і навіть готували план чергової «операції». Але завдяки злагодженій та кропіткій роботі рівненських правоохоронців, до якої безспосередньо долучився досвідчений розшуківець – начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко, об’єднавши зусилля із закарпатськими колегами,зловмисників затримали.
Дехто скептично ставився до того, що міліціонери здатні припинити злочинне свавілля грабіжників банківських установ. Адже від першого розбійного нападу на рівненське відділення «Ощадбанку» минуло вже вісім місяців. Услід за цим уже за кілька днів черговим об’єктом стало відділення «Приватбанку» у Рівному. Перед нападами на банківські установи мали місце збройні пограбування магазинів та окремих громадян. А у вересні цьогоріч — відділення «Приватбанку» у приміщенні Рівненської обласної клінічної лікарні, яке, зокрема, і стало останньою вагомою зачіпкою для оперативників. Схема, за якою діяли злочинці, вказувала на те, що це справа одних і тих же осіб.
Непрацюючі мешканці Гощанського, Корецького, Демидівського районів та Рівного, віком від 21 до 29 років, створивши злочинну групу, ретельно планували кожен свій розбійний напад. Вони детально вивчали об’єкти, орієнтувались у системі охорони, всі свої дії розраховували таким чином, щоб вони тривали не більше однієї хвилини, а під час скоєння злочинів використовували спецпристрій для відстрілу гумових куль. Тож щоразу, коли на місце пригоди оперативно прибували працівники міліції, злочинців там уже годі було шукати.
— У ході реалізації матеріалів оперативно-розшукової справи 15 вересня 2011 року працівники ГУБОЗ МВС, УБОЗ, УКР УМВС спільно з оперативними службами та УБОЗ УМВС України в Закарпатській області затримали злочинців, які скоювали розбійні напади на теренах Рівненщини, — повідомив на прес-конференції начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко. — Сьогодні у нас достатньо доказів для доведення їхньої вини у скоєнні зазначених злочинів. Затримані дають правдиві покази, по всіх епізодах уже проведені відтворення обстановки та обставин подій. За місцем проживання підозрюваних вилучено грошові засоби, здобуті злочинним шляхом, а також речі, що можуть бути речовими доказами у кримінальних справах, зокрема, маски, рукавички, взуття, одяг і дерев’яна бита.
За фактами розбійних нападів та грабежу нині порушено кримінальні справи. Доки триває слідство, всі четверо фігурантів перебувають під вартою, яка знайде своє логічне продовження у місцях позбавлення волі мінімум на сім років.
Наразі перевіряється і причетність затриманих до розбійного нападу на відділення «Приватбанку» у Луцьку, звідки зловмисники за 40 секунд винесли грошових засобів на суму 200 тисяч гривень.


СЗГ УМВС України
в Рівненській області
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору