Рівне:

Створення та просування сайтів

У Львові заборонили продаж алкоголю в супермаркетах

Львівська область 16-гру, 2011, 10:319 prov 922
Вчора на сесії Львівської міської ради депутати проголосували за заборону на продаж алкоголю у місті.
"Зважаючи на те, що в Україні алкоголізм серед дітей на першому місці у світі, ми виріши заборонити продаж алкоголю не лише у малих архітектурних формах, але і в супермаркетах та інших місцях, де продається ця отрута", - заявив голова фракції ВО "Свобода" Руслан Кошулинський.
За словами депутатів міськради, заборона на продаж алкоголю поширюється на усі торгові точки, крім ресторанів, барів, кафе та клубів. Навіть на літніх майданчиках відтепер буде заборонено продавати пиво.
"Як член комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення підтримую таке рішення, зважаючи на стан здоров'я сучасної молоді, - заявив Gazeta.ua наймолодший депутат Львівської міської ради Михайло Семчій. – Я сам веду повністю тверезий та здоровий спосіб життя і хочу, щоб молодь теж була здорова. Тому це кращий спосіб боротьби із алкоголізмом. Тепер усім, хто не може жити без алкоголю, доведеться їхати за межі міста, щоб придбати його".
Нагадаємо, спочатку мер міста Андрій Садовий пропонував заборонити продаж алкоголю лише у малих архітектурних формах. Садовий аргументував це тим, що у МАФах часто неконтрольовано продають алкоголь і через це спивається нація. Проте на сайті Cадового висить величезна реклама коньяку.
Натомість зміни від "Свободи" передбачають - заборонити видачу дозволів на торгівлю суб'єктам підприємницької діяльності, а також новим торговим об'єктам, які мають намір продавати алкоголь. Дозволи на торгівлю підприємцям, що мають намір реалізовувати алкоголь, отримуватимуть "виключно за рішенням сесії міської ради, а не департаментом економічної політики (міської ради, - ред.)".
Також, згідно з пропозиціями "Свободи", департамент економічної політики має перевірити наявність відповідних документів у тих МАФів, які продають алкоголь.
Водночас департамент економічної політики має розробити механізм заборони торгівлі алкоголем в магазинах, де продають товари для дітей, а також подати на сесію механізм встановлення торгівлі алкоголем з 12:00 до 20:00.
Також ухвалою заборонено продаж алкоголю і його рекламу під час проведення масових заходів, які проходять за бюджетні кошти міста, обмежити продаж алкоголю під час посту, релігійних свят і масових релігійних заходів. Крім того депутати підтримали пропозицію ВО "Свобода" щодо того, що департамент економічної політики повинен забезпечити робочими місцями тих осіб, які втратять робочі місця через обмеження продажу алкоголю, повідомляє Zaxid.net.
Gazeta.ua
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору