Рівне:

Створення та просування сайтів

На Тернопільщині медики "наколядували" кримінальну справу

Тернопільська область 17-січ, 2012, 11:219 prov 1 081
Днями співробітники Тернопільського обласного управління боротьби з організованою злочинністю затримали за хабарництво двох посадовців міжрайонної медичної соціальної комісії. Про це Провінційці повідомили з сектору зв’язків із громадськістю УМВС України
в Тернопільській області.
Схема вимагання грошей у хворих людей була простою: хто не платив лікарям від однієї до трьох тисяч гривень хабара за призначення та продовження групи інвалідності, не міг отримати медичної довідки для оформлення соціального страхування. Члени комісії чинили усілякі перешкоди пацієнтам, безпідставно відмовляючи їм в медичному обстеженні. Потерпілі, не отримавши довідки, надалі не могли оформити пільг для користування безкоштовним проїздом у транспорті, субсидій на комунальні послуги, а також виплат по інвалідності в залежності від форми захворювання.
Як розповів заступник начальника управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Тернопільській області Володимир Мамай, наприкінці минулого та на початку цього року оперативники задокументували десять фактів вимагання та отримання хабарів. Загальна сума поборів склала понад тридцять тисяч гривень.
Хабарників взяли «на гарячому» – під час чергової спроби отримання винагороди – один із членів лікарської комісії поклав до власної кишені 300 доларів США, поділившись «заробленим» із головою комісії.
Тернопільська міська прокуратура за кожним фактом хабарництва порушила кримінальні справи. Медиків звинувачують у скоєнні злочинів, передбачених частиною 3 статті 368 (одержання хабара) КК України.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору