Рівне:

Створення та просування сайтів

У Львові двоє хлопців намагалися викрасти тролейбус

Львівська область 25-січ, 2012, 12:469 prov 826
Якщо кохати, то королеву, якщо красти - то тролейбуси. У Львові двом парубкам закортіло справити враження на представниць прекрасної статі, й вони захопили тролейбуса. Один крутив кермо, інший - тиснув на педаль. Та тільки подорож тривала не довго. Проїхавши кілька метрів, горе-шумахери не впоралися з кермуванням, бо були не при розумі - через алкоголь.
Водій тролейбуса, Леонід, пригадує: все сталося на кінцевій зупинці, що біля Стрийського автовокзалу. Було близько дев'ятої вечора. Він уже мав їхати в парк, на хвилинку вибіг із транспорта, аби подзвонити диспетчерові.
Леонід, водій тролейбуса:
- Я тільки відмітився. Чую - тролейбус рвонув. Я біжу за тролейбусом, зриваю струмоприймачі, а тролейбус у цей час вже відірвався від дротів.
Проїхавши кілька метрів, парубки, що вирішили поїздити громадським транспортом, не впоралися з кермуванням і вилетіли на узбіччя. Дивом ніхто не постраждав, адже тролейбус міг наскочити на людей. Порушників затримали патрульні, які саме були неподалік.
Іван Гатала, співробітник Львівського МУ міліції:
- Звернувся водій даного тролейбуса. Пояснив, що дані хлопці дві хвилини назад залізли в тролейбус і його угнали. Тут були ще свідки, люди, які прямо на них вказали.
Нині шукачі пригод зізнаються: вирішили поїздити громадським транспортом, бо були добряче п'яні. А ще хотіли провчити водія.
Роман, затриманий:
- Бігли до тролейбуса. Двері були відкриті. Ми прибігли, ну, і шофера не було деякий час. Ну, і ми хотіли просто, щоб він порухався. Ну, і ми два метра проїхали. І ті два метри стали для нас кінцевими.
Щоправда, правоохоронці кажуть: спочатку хлопці розповідали інше.
Іван Юнко, співробітник Львівського МУ міліції:
- Вони намагались їхати до дівчат. Тролейбусом.
Правоохоронці вже порушили кримінальну справу за незаконне заволодіння транспортним засобом. Триває розслідування.
Галина Лемішко, Юрій Котоус.
ntn
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору