Рівне:

Створення та просування сайтів

На Рівненщині готуються до можливих наслідків морозів

Рівненська область 30-січ, 2012, 11:359 prov 731
Синоптики повідомляють, що відсьогодні і впродовж 10 діб на Рівненщині температура повітря знижуватиметься до 22-27 градусів морозу. Відтак, в області створено штаб, який очолив перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко, що контролюватиме ситуацію та вживатиме заходи щодо негайного врегулювання проблемних питань, які можуть виникнути внаслідок погодних умов. Як зазначив перший Віце-прем‘єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв на селекторній нараді, у складних погодних умовах необхідно підтримувати безперебійну роботу усіх галузей і сфер економіки, що забезпечують життєдіяльність країни. Це стосується постачання тепла, електроенергії, газу, води, продовольчого забезпечення; роботи транспортних засобів; надання медичної допомоги.
Нині в області створено 24 аварійно-відновлювальні бригади зв’язку, 56 – енергетики, 36 – теплопостачання, 17 медичних бригад, і стільки ж команд дорожніх організацій, 30 пожежно-рятувальних формувань, 20 бригад житлово-комунальних господарств, які чергуватимуть цілодобово.
У зв’язку із сильними морозами краян просять дотримуватися правил безпеки при користуванні газовими приладами та пічним опаленням.
Про це Провінційці повідомили з прес-служби ОДА.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору