Рівне:

Створення та просування сайтів

Інтереси працівників Мирогощанського державного іподрому відстоюватимуть у столиці

Рівненська область 31-мар, 2012, 12:449 prov 910
Звернення до КабМіну, а також Міністерства аграрної політики та продовольства України одноголосно підтримали та скерували до столиці депутати обласної ради. Щоб захистити інтереси трудового колективу ДП «Мирогощанський державний іподром», необхідно відмінити наказ про його реорганізацію у філію ДП «Конярство України».
Голова облдержадміністрації Василь Берташ зустрівся із працівниками господарства, які зібралися біля стін обласної ради та запевнив людей, що відстоюватиме їхні права. Зокрема, вирішення цієї проблеми обласна влада вбачає у розподілі цього державного підприємства на два окремих господарства: ДП Мирогощанський державний іподром» та Мирогощанське державне сільськогосподарське підприємство. Василь Берташ пояснив, що таким чином вдасться вберегти людей від звільнення та захистити їхнє право на майнові та земельні паї. Загалом у користуванні ДП «Мирогощанський державний іподром» перебуває більше 3 тисяч гектарів землі, на частку якої претендують також понад півтисячі пенсіонерів. Вони раніше працювали в колишньому радгоспі, на базі якого й створене державне підприємство.
Тож у звернені прописали необхідність надання можливості трудовому колективові новоствореного Мирогощанського державного сільськогосподарського підприємства брати участь у його подальшому реформуванні та розпаюванні земель.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору