Рівне:

Створення та просування сайтів

На Житомирщині СБУ викрила махінації чиновниці з коштами центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Житомирська область 10-кві, 2012, 11:299 prov 825
У Житомирській області співробітники Служби безпеки України викрили розтрату державних коштів керівником центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Цей заклад соціального захисту створений для дітей віком від 3 до 18 років, які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.
Як встановили співробітники УСБУ, чиновниця регулярно привласнювала й витрачала на власні потреби кошти, призначені для вихованців закладу. Зокрема, у 2011 році вона привласнила благодійні гроші в сумі 10 тисяч гривень, які були виділені 5-річному хлопчику для проведення операції з видалення катаракти у Київській офтальмологічній лікарні «Центр мікрохірургії ока».
Крім того, упродовж минулого року чиновниця неодноразово привласнювала преміальні, які під загрозою звільнення у повному обсязі повертали її «заохочені» підлеглі.
За матеріалами УСБУ Овруцька міжрайонна прокуратура стосовно керівниці центру соціально-психологічної реабілітації дітей порушила кримінальну справу за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.1 ст.366 (службове підроблення), ч.1 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.2 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Наразі триває слідство, у ході якого встановлюються й інші епізоди протиправної діяльності чиновниці.
За повідомленням прес-центру СБ України.

Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору